Nové vedenie popradského hokeja začalo po svojom nástupe „čistiť“ klub. Snažilo sa stabilizovať finančnú situáciu a poupratovalo aj medzi zamestnancami. V situácii kedy sa vedie „vojna“ medzi novým vedením a starým na čele s Tiborom Turanom, padlo podozrenie aj na neho. „Nemám s tým nič spoločné,“ vyhlásil rezolútne Turan. „Keď som sa to dozvedel, zostal som zhrozený. Z toho, že niečo takéto sa deje v našej spoločnosti. To je strašné. To sa vracajú 90. roky, či čo?,“ dodal.

FOTO zhoretého auta si môžete pozrieť v našej GALÉRII

Neopísateľný šok však začil Ľudovít Jurinyi. „Spali sme, keď ma manželka zobudila, že počula nejakú ranu. Pozrel som z okna a videl ako sa dymí spod kapoty. Auto zhorelo do desať minút. Zavolali sme hasičov a prišli aj všetky vyšetrovacie zložky, ktoré prípad teraz vyšetrujú. Pred mesiacom zhorelo auto aj Františkovi Štolcovi, asistentovi trénera...,“ skonštatoval Jurínyi.

Ťažko povedať, či prípady spolu súvisia. Je logické, že potom, čo sa stalo, chcel Jurinyi všetkým praštiť a vykašľať sa na hokej. „Stále mám pohnútky skončiť s hokejom. Toto je už za hranicami všetkého. Neviem, či to má význam, najmä kvôli rodine. Čo mám žiť stále v strachu? Nestojí mi to zato. Neviem, čo mi kto chcel týmto povedať. Poctivo si robím svoju robotu a na starosti mám športovú stránku v klube. Fakt to nechápem. Navštívil som aj Tibora Turana, rozprávali sme sa, ale na neho by som to nehádzal. S mojím otcom kedysi spolupracovali,“ uzavrel Ľudovít Jurinyi. Teraz sú na ťahu kriminalisti, aby všetko poriadne vyšetrili.

Môže vás zaujímať:

FOTO Namiesto Rytmusa športovec. Dara Rolins zažila nezabudnuteľnú svadobnú noc so slovenským lyžiarom

FOTO Zo športovkyne je modelka. Semifinalistka Wimbledonu išla donaha: Bývalá slovenská tenistka ukázala úplne VŠETKO!

FOTO Na TOTO čakalo celé Slovensko: Veľká zmena brankára Čontofalského štyri mesiace po smrti synčeka