Kontroverznú FOTO Gáboríka s dcérou nájdete TU!

Slovenský hokejista sa v sobotu na Instagrame pochválil fanúšikom. Očividne šťastný a s úsmevom na perách držal v jednej ruke mobil a v druhej svoj prírastok. Dcérku Bellu však nemal položenú na hrudi, ale držal ju prehodenú cez ruku a tvárou smerom nadol. Roztomilý záber však nevyvolal iba pozitívne reakcie, ale niektorí sa pozastavovali práve nad tým, ako Gáborík len niekoľkodňové dievčatko držal.

„Strašne ju drží,“ napísala Valéria a s jej slovami súhlasila na našom Facebooku aj čitateľka Angela. „Tváričkou hore ju má držať.“ Na sociálnych sieťach sa pridávali aj ďalší, ktorým sa nepáčilo, ako drží novopečený otecko svoju dcérku a boli by radšej, keby si ju privinul na hruď. Dopustil sa skvelý strelec skutočne začiatočníckej chyby pri výchove maličkej Belly? 

Aj preto sme sa rozhodli osloviť odborníčku, podľa ktorej však Gáborík neurobil nič zlé, práve naopak. Poloha, v ktorej držal dcérku, bola úplne v poriadku. „Ide o takzvanú polohu na tigríka. Niekedy sa to odporúča, najmä ak si dieťatko potrebuje odgrgnúť. Rodičia často urobia všetko možné, aby sa bábätku uľavilo,“ povedala pre Šport24.sk lekárka, ktorá však nechcela byť menovaná.