VŠETKY HRUBÉ PREHREŠKY RÓBERTA ĽUPTÁKA SI POZRITE V GALÉRII, TU!

Ľupták, ktorý v minulosti pôsobil ako šéf detvianskeho a naposledy prešovského hokeja, sa teraz sťahuje na Liptov, kde bude veliť Liptovskému Mikulášu prostredníctvom spoločnosti R-STAV SK s. r. o. so sídlom v Detve.

Táto informácia vyvolala nevôľu medzi fanúšikmi a samotnými hráčmi. Verejne sa voči tomuto kroku ohradil jeden z lídrov Liptákov Martin Kriška: "Ja osobne ho súdiť nemôžem, pretože osobne ho nepoznám, nikdy sme sa nestretli, ale hovoria za neho skutky a činy, či už sme videli nejaké tie videá kolujúce na internete alebo to, čo som počul od kamarátov z hokejového prostredia o jeho správaní. Vidím výsledky za jeho pôsobenia v Detve, kde položil klub, rovnako v Prešove klub vypadol z extraligy. Takému človeku podľa mňa na hokeji v Liptovskom Mikuláši nezáleží, neverím tomu," uviedol kapitán 11. tímu uplynulej sezóny extraligy.

Pravdou je, že serióznosť Ľuptáka je spochybniteľná. Detviansky podnikateľ má toho "na rováši" viac než dosť. Od 21. marca 2017 hrubo prekročil pravidlá celkovo osemkrát. Neskrotný činovník však zväčša vyviazol len s finančnou pokutou, ktorá pre jeho vrecká nie je žiadnou katastrofou. VIAC SI POZRITE TU!