FOTO zo svadby Petra Cehlárika nájdete TU!

Cehlárik spečatil so svojou priateľkou cez víkend dlhoročný vzťah, keď si povedali áno v kaštieli v Tomášove len pár kilometrov od Bratislavy. Na rovnakom mieste sa pred piatimi rokmi ženil aj Marián Gáborík so svojou Ivanou a malebné miesto, ktoré ponúka dostatočné súkromie pred zrakmi zvedavcov, je obľúbeným dejiskom svadobných obradov.

Kaštieľ Tomášove doslova dýcha históriou. „Vznikol pred 250 rokmi ako vidiecke šľachtické sídlo, ktoré si dal v štýle klasicizujúceho rakúskeho baroka postaviť v rokoch 1766 – 1769 barón Ján Jesenák na svojom dávnejšie kúpenom panstve,“ píše sa na stránke stavby.

Jeden z najlepších hokejistov súčasnosti počas svojho dňa D doslova žiaril a rovnako krásna bola aj jeho manželka, ktorá bola neprehliadnuteľná vo svojich svadobných šatách. „Dokým nás smrť nerozdelí,“ napísala Soňa na svojom Instagrame k fotografiám zo svadby. „Skvelý svadobný deň! Ďakujeme každému za krásne spomienky,“ pridal sa náš útočník. Na svadbe okrem najbližšej rodiny nechýbali aj kamaráti, ktorí si spoločne s mladomanželmi mohli vychutnať aj štýlový ohňostroj. Zábery zo svadby nájdete vo FOTOGALÉRII.