FOTO z tenisového turnaja plného hokejových hviezd TU!

Slovenskí hokejisti si akciu užívali naplno aj v nepriaznivom počasí, na kurtoch sa postupne vystriedali také mená ako Tomáš Tatar, Martin Fehérváry, Marko Daňo, Tomáš Záborský, Adam Liška, Adam Ružička, Michal Čajkovský či Jaroslav Janus. „Som rád, že niečo takéto vzniklo a sme tu pokope. Každá takáto akcia je super, všetci sa poznáme a vždy sa dobre pobavíme,“ prezradil talentovaný obranca Washingtonu Martin Fehérváry, ktorý so smiechom dodal, že viac vody by namútil ako vášnivý rybár s udicou než s tenisovou raketou.

Exhibičný turnaj sa stal nakoniec korisťou nášho najlepšieho útočníka Tomáša Tatara. „Vyhral som už dva zápasy, ale je tu ešte niekoľko dobrých súperov, ktorí ma čakajú. Uvidíme, ako to dopadne,“ zamýšľal sa útočník Montrealu Canadiens ešte pred celkovým víťazstvom. Vo finále zdolal Ondreja Rusnáka, na treťom delenom mieste skončili Marko Daňo spoločne s Tomášom Záborským. 

Tatar sa na akcii očividne dobre bavil, v uvoľnenej atmosfére medzi jednotlivými zápasmi si dokonca doprial aj pivo, ktoré mu zrejme ešte viac pomohlo, aby s raketou v ruke nenašiel na kurte premožiteľa. Tenisové zručnosti si navyše otestoval aj proti profesionálnej hráčke Chantal Škamlovej, ktorá sa takisto predstavila na exhibičnom podujatí. Hoci výsledok celej akcie nebol podstatný, naše hokejové hviezdy potvrdili, že súťaživosť im nechýba za žiadnych okolností a popri tenise sa vybláznili aj pri stolnom tenise.

FOTO z tenisového turnaja plného hokejových hviezd TU!

„Sme radi, že sa nám podarilo zorganizovať výborný turnaj so super partiou a spolu so všetkými sme si to naplno užili. Ďakujeme všetkým zúčastneným hráčom za skvelý športový zážitok a gratulujeme Tomášovi Tatarovi k víťazstvu a už teraz sa tešíme na ďalší ročník tohto podujatia,“ vyjadrila sa po turnaji Michaela Hončová, šéftrénerka Leon Tennis Academy.

Do zámoria sa neponáhľa

Sezóna NHL by sa mala dohrať, no aj samotní hráči majú zatiaľ len strohé informácie. Nikoho navyše nepotešila informácia o tom, že v prvom kole malo pozitívny test na koronavírus až 11 hokejistov. Aj preto sa Tatar do zámoria neponáhľa. „Trénujem na Slovensku dva a pol mesiaca a po prílete by som musel ísť do 14-dňovej karantény. Tomu by som sa chcel vyhnúť. Zatiaľ nemám informácie, že by som niekde musel ísť. Stále čakáme, ako sa situácia vyvinie,“ prezradil útočník.