FOTO zo svadby Pavla Skalického nájdete TU!

Skalický v Rige odohral v slovenskom drese šesť stretnutí a po zápase so Švédskom si zbalil kufre, aby sa vrátil na Slovensko. „Pavlovi sa chceme poďakovať za to, že nám pomohol k zisku dôležitých bodov na svetovom šampionáte. Jeho prístup k reprezentácii si vážime, aj preto sme sa dohodli, že po zápase so Švédskom môže z osobných dôvodov opustiť národný tím. Hoci tu fyzicky nebude, veríme, že jeho bojovný hokejový duch zostane s nami v Rige. V mene celého mužstva i realizačného tímu mu prajem v nadchádzajúcich dňoch spojených s veľkou životnou udalosťou všetko najlepšie,“ uviedol asistent generálneho manažéra reprezentácie Oto Haščák.

Útočník fínskeho Lukko Rauma, s ktorým sa v tejto sezóne tešil z titulu, po návrate z Lotyšska dolaďoval posledné detaily pred svadbou so svojou dnes už manželkou Michaelou Candrákovou. Skalický sa so šikovnou volejbalistkou dal dokopy pred šiestimi rokmi a svoj vzťah spečatili svadbou túto sobotu v Nitre. Tú zrejme už nechceli prekladať na iný termín aj pre pandémiu koronavírusu.

Slovenský hokejista sa na Instagrame pochválil aj svadobnou fotografiou, jeho manželka si zvolila šaty s odhalenými rukami a rôznymi motívmi. Spoločnosť mu robilo tiež niekoľko kamarátov, ktorých navliekol do dresov mužstiev, v ktorých počas svojej kariéry pôsobil. Nemohol chýbať ani prvý tanec novomanželov, ktorý si užili už počas svadobnej hostiny. Tá sa konala v stane a všetci sa dobre zabávali až do neskorých hodín.

FOTO zo svadby Pavla Skalického nájdete TU!