EXKLUZÍVNE FOTO z Trenčína po príchode s dcérkou domov nájdete v GALÉRII

Gáborík priviezol svoje dievčatá domov na konci pracovného týždňa a už v sobotu ráno sa na sociálnych sieťach pochválil fotografiou, ako drží svoju dcérku v náručí. Vysmiaty otecko si svoju novú úlohu v živote očividne užíva a snaží sa byť čo najväčšou oporou manželke Ivane, ktorá mala podľa našich informácií z prostredia trenčianskej nemocnice porodiť cisárskym rezom.

„Bella, vitaj v našom svete. Sme neskutočne šťastní, že si tu s nami,“ napísal hokejista po pôrode k fotografii so svojou dcérkou. Tá sa bude mať v luxusnom dome svojich rodičov neďaleko Trenčianskeho hradu ako v bavlnke a už počas soboty sa mohla tešiť z prvej návštevy. Natešení rodičia hokejového kanoniera Pavel Gáborík a jeho manželka Silvia boli zvedaví na svoju vnučku.

Keď však dorazili pred dom svojho syna, ten si pravdepodobne ešte užíval partičku golfu na neďalekom ihrisku, pretože dorazil až niekoľko minút po nich a z kufra svojho luxusného auta vytiahol tašku s palicami. Gáborík sa však doma dlho nezdržal, pretože po chvíli opäť nasadol do svojho vozidla a odišiel. Po niekoľkých minútach ho nasledovali aj jeho rodičia, ktorí mali vďaka vnučke Belle očividne dobrú náladu.