Podľa zistení týždenníka PLUS7dní si Gáborík zaobstaral dom v Chorvátsku vlani v júli a nachádza sa v letovisku Zatoglav.

Ako vyzerajú Gáborikove vily v Trenčíne, Los Angeles či Chorvátsku, si pozrite v GALÉRII!

To spadá pod mesto Rogoznica, ktoré patrí k najkrajším v krajine, pričom v susedstve je mesto Primošten. Na základe výpisu z katastra bývalý slovenský hokejista kúpil vilu od domáceho Chorváta a napísal ju na svoju firmu. Podľa realitných portálov sa hodnota podobných domov v tejto destinácii začína na sume 300-tisíc eur, no v závislosti od konkrétnej polohy, rozlohy pozemku a vybavenosti danej nehnuteľnosti sa môže vyšplhať cena aj cez milión. O tom, že chorvátske sídlo Gáborikovcov je rozľahlé a luxusne zariadené, netreba vôbec pochybovať. Ako ďalej píše PLUS7dní, k dispozícii majú niekoľko izieb, minimálne dve kúpeľne, elegantnú kuchyňu s modernými spotrebičmi, vkusnú spálňu a priestrannú presklenenú terasu.

K mólu to je iba na skok, a tým pádom je rodinka po pár minútach strávených v člne na svojej jachte. Tú si mal Gáborík zadovážiť len prednedávnom od bývalého ministra hospodárstva Juraja Miškova. ktorého pôvodne vyšla na asi 1,2 milióna eur. Bronzovozlatý skvost SessaC68, ktorý sa volá Brahma, má tri až štyri veľké kajuty s kúpeľňami, luxusnú obývačku i kuchyňu. Meria 21 metrov, pričom jej kapacita je až 14 osôb.

Bývalý hokejový reprezentant však nemusí po lete skloniť hlavu doma v Trenčíne, kde vo vychýrenej štvrti Pod Brezinou už niekoľko rokov stojí jeho prepychová vila. Marián Gáborík totiž vlastní aj luxusne sídlo na Manhattan Beach v Los Angeles, ktoré si zaobstaral ešte v roku 2014 za 5,5 milióna amerických dolárov. Má tri poschodia, štyri spálne i kúpeľne, ale napríklad i masážnu miestnosť. Neodmysliteľnou súčasťou je priestranná terasa s výhľadom na Tichý oceán.