Pozrite si roztomilé dievčatko, ktoré to na Slovane rozbalilo, ako skúsená roztlieskavačka

„Belasí“ v šlágri 45. kola Tipos extraligy hostili Nové Zámky. Hoci si to v tomto zápase rozdal druhý a tretí tím tabuľky, výsledok bol jednoznačný. Slovan rozdrvil svojho súpera 5:0. Výkon domácich hokejistov nečakane zatienilo malé dievčatko, ktoré zahviezdilo počas zápasu na tribúne.
 
To sa totiž pridalo k roztlieskavačkám Slovana Bratislava, ktoré sú dlhé roky stálicami na domácich zápasoch. Dievčatko sa dokonca poctivo pripravilo a donieslo si aj vlastný kostým. „Často sa nám stáva, že deti, ktoré prídu na hokej s rodičmi, tak sa k nám počas zápasu pridajú a aj si s nami zatancujú na schodoch. Ide prevažne o dievčatká. To, ktoré sa k nám pridalo v zápase s Novými Zámkami bolo nachystané. Mala veľmi podobný kostým, ktorý máme aj my. Práve preto to bolo o to krajšie a milšie,“ povedala jedna z členiek Angels Cheerleaders Lucia.
 
Roztomilé dievčatko strhlo počas prerušeniach a reklamných prestávok doslova všetku pozornosť na seba. Na štadóne Ondreja Nepelu sa možno objaví aj dnes. Slovan totiž hostí o 17:00 Nitru. Fanúšikovia "belasých" z malej dievčiny nemohli spustiť oči a v tancovaní ju vo veľkom podporovali. Veď, presvedčte sa o tom sami, ako to malej slečne išlo. VIAC SA DOZVIETE TU