Valábikova hviezda začala, paradoxne, stúpať až po konci jeho hokejovej kariéry. Bývalý obranca mal pred sebou skvelú budúcnosť, lenže vinou zranení odohral v NHL len 80 stretnutí za Atlantu a keď už jeho telo povedal dosť, rozhodol sa s hokejom skončiť. Po návrate na Slovensko vyštudoval na policajnej akadémii a čoraz častejšie sa začal objavovať na obrazovkách ako televízny spolukomentátor hokejových stretnutí. 

Pozrite sa na sexi polovičku Borisa Valábika vo FOTOGALÉRII!

Valábik si svojím prejavom ihneď získal množstvo fanúšikov a nadšené z neho bolo aj opačné pohlavie, ktorému imponovala najmä Borisova postava či charizma. Nitriansky rodák je však šťastne zadaný už dlhšiu dobu, pretože svoju priateľku Luciu Pollákovú stretol práve počas štúdia na policajnej akadémii. A ako sa ukázalo, Valábik sexi čiernovlásku požiadal o ruku! Preriekol sa o tom Peter Marcin vo svojej šou Neskoro večer, kde pred pár dňami privítal práve bývalého hokejistu. 

„Keď si to prezradil, tak už áno,“ povtrdil Valábik so smiechom, že svoju polovičku požiadal o ruku. „Ja som to nikomu nehovoril, ale áno, sme čerstvo zasnúbení,“ dodal bývalý obranca.