SEXI priateľky hokejistov nájdete TU!

Modelky, missky, televízne moderátorky, ale aj športovkyne. Hokejisti z najvyššej slovenskej súťaže sa môže skutočniť pochváliť sexi polovičkami, ktoré im robia spoločnosť mimo ľadovej plochy. Príťažlivé krásky sa za svoje krivky rozhodne hanbiť nemusia a určite by zabodovali aj medzi fanúšikmi.

Najväčšou hviezdou tohto ročníka bol útočník Slovana Jindřich Abdul. Český hráč ovládol produktivitu celej ligy a o tom, že je v úplnej pohode, svedčí aj fakt, že si v hlavnom meste našiel priateľku. Abdul totiž zbalil víťazku Miss Universe 2017 Vanessu Bottánovú. „Bolo to cez spoločnú kamarátku na jednej akcii. Vanesska je krásne dievča, a tak mi hneď padla do oka. Zaujala ma, slovo dalo slovo, dali sme rande a začali sme spolu chodiť. Zistil som, že je to nielen pekná, ale aj inteligentná baba,“ vyznal poklonu svojej láske Jindro pre Šport24.sk.

SEXI priateľky hokejistov nájdete TU!

Krásnymi ženami sa však môžu pochváliť aj ďalšie hviezdy našej hokejovej súťaže. Útočník tímu MAC Budapešť István Sofron je dokonca ženatý za exotickú krásku, ktorú však v Maďarsku veľmi dobre poznajú aj ľudia mimo hokejového prostredia.