FOTO legiend hokejového Slovana nájdete TU!

Krst knihy si nenechalo ujsť množstvo legiend belasých, pričom publikáciu plnú príbehov z histórie klubu pokrstili ľadom priamo zo Zimného štadióna Ondreja Nepelu za asistencie majiteľa Rudolfa Hrubého legendárni útočníci Jozef Golonka a Július Černický. „Slovan je najväčšou športovou značkou na Slovensku a každý tím sa chce proti nemu vždy vytiahnuť. Určite si takúto knihu zaslúži. Je to pocta a teší ma, že sa v nej nachádzam aj ja,“ povedal legendárny obranca Ľubomír Višňovský.

Na slávnostnú udalosť dorazilo mnoho osobností z dávnejšej aj súčasnej doby. Okrem spomínaného Golonku s Černickým a Višňovským nechýbali mená ako Dárius Rusnák, Róbert Pukalovič, Marián Bezák, Július Šupler, Miroslav Lažo, Marek Uram a mnohí ďalší.

Zatiaľ čo niektorí sa ani rokmi prakticky nemenia, ďalším pribudli šediny aj pár kíl navyše. Lenže pri pohľade na legendárneho obrancu, ktorý pred pár rokmi hrával za Slovan, mnohí ostanú v šoku. Tvrdý zadák, ktorý v extralige patril vždy k tomu najlepšiemu a so Slovanom získal štyri tituly, dnes vyzerá ako úplne iný človek a len ťažko by ho spoznali aj priaznivci belasých. O koho ide? FOTO nájdete TU!