Do Trenčína sa Branko vrátil pred dvoma rokmi s Liberca, s ktorým získal jediný klubový titul svojej kariéry. „Z dvoch sezón v Trenčíne mám veľmi dobrý pocit. Tá prvá bola úžasná, keď sme sa dostali až do siedmeho zápasu s Banskou Bystricou. Škoda, že to tam nevyšlo, bol by som už na dôchodku. Ale neľutujem ani túto. Ďakujem fanúšikom, boli úžasní. Urobíme bodku a zajtra začína nový život,“ skonštatoval Radivojevič.

Kariéru si užil, ukončil ju doma a svoj názor nezmení. „Keď poviem, že to bol môj posledný zápas, tak bol posledný. Už aj telo hovorí, že stačí. Mám tri deti a je čas sa im venovať. Chcem však zostať pri Dukle, úplne od hokeja odísť nechcem,“ dodal Branko.

Podobne je na tom aj košická ikona. „Je to koniec a škoda, že to takto dopadlo. Keď som sa vrátil do Košíc, vôbec som si nepredstavoval, že tri razy po sebe vypadneme v prvom kole play-off. Stávajú sa aj horšie veci, ale rozhodnutie nezmením. Už toho mám dosť,“ povedal Nagy.

No v jeho prípade platí, že korčule možno ešte opráši. „Stále rád reprezentujem, takže uvidíme, či ma zavolajú. Ak bude záujem, rád prídem,“ objasnil Nagy. Jasno má aj v tom, čo bude nasledovať. „Rád by som pomohol košickému hokeju. Mládež stojí a nie je to dobré. Viac sa budem venovať aj rodine,“ uzavrel „Maďar“, ako Laca prezývajú.

Mohlo by vás zaujímať:

Z porovnania cien hráčov slovenskej a súperovej reprezentácie sa vám zatočí hlava: Škriniar je drahší ako všetci Maďari

Slovákom to na Futbalistovi roka natreli Česi: Manželka bez spodnej bielizne ukázala, čo nemala!

Kapitán Hamšík pred Maďarmi: Toto by malo na súpera platiť!