Pozrite sa, ako komentoval Valábik zápas, v GALÉRII

Pred pár dňami sa Valábik negatívne vyjadril na adresu Trenčanov, ktorí boli kritizovaní za tvrdé zákroky na hráčov Nitry. Jeho názory rozdelili hokejových fanúšikov na Slovensku a v tábore Trenčanov sa nestretli s veľkým pochopením. Na zápas, ktorý napokon rozhodol o postupe Nitry do semifinále, sa pred kamery postavil naozaj netradične.

„Nevedeli sme, či sa sem Boris vôbec dostane na naše stanovište. Nemá tu veľa fanúšikov, no je však chlap a zvládol to. Mal si nejaké problémy dostať sa sem hore?“ glosoval v priamom prenose komentátor Matúš Krutý a dočkal sa odpovede od Valábika.

Admin Zomri odhalený: Valábik pred zápasom Trenčína s Nitrou prekvapil všetkých v priamom prenose
Zdroj: Július Dubravay

Pozrite sa, ako komentoval Valábik zápas, v GALÉRII

„Nemal som absolútne žiadne problémy sem prísť. Sám som bol prekvapený, ako dobre fanúšikovia Trenčína reagovali na moju osobu. Boli tam nejaké čudné pohľady, ale väčšinou len úsmevy a úplne bez problémov som sa dostal až sem hore,“ kontroval spolukomentátor.

Fanúšikovia a diváci pri televíznych obrazovkách si jeho nový imidž užívali a bavili sa. „Boris Valábik ako admin Zomri odhalený,“ bavil sa Pavel. Administrátori satirickej fanpage Zomri boli viackrát pozvaní do televíznych relácií a prišli do nich s taškami na hlave.

„To už vážne zasahujete aj do hokeja? To tam máte aj športového admina? Odtiaľ potiaľ,“ pokračoval v žartovaní Stanislav. „Máte copyright na tašku na hlavu? S týmto by som išiel na SOZU,“ dodal Andreas.

Môže vás zaujímať:

VIDEO Veterán Chára ako ho poznáme: TAKTO zmastil o trinásť rokov mladšieho súpera!

Legendárny Jaromír Jágr dal v zápase s Jihlavou gól a pobil sa: Mojich 120 kíl treba využiť

GOLONKOVINY Legenda otvorene na adresu rozhodcov: Keď to nezvládajú, zavolajme cudzincov!

Ambasádor MS v hokeji na Slovensku Marián Hossa o hráčoch súčasnej repre: Poznám ich len z televízie!