Slovensko - Rakúsko 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
Góly: 13. Roman (Faško-Rudáš), 17. Holešinský (Krištof, Faško-Rudáš)

O prvý rozruch sa postarala štvrtá formácia SR vedená Kollárom, ktorá zavrela súpera v obrannom pásme a viackrát nebezpečne ohrozila brankára Starkbauma. Prvú vyloženú šancu si vypracoval v 7. min Liška, ktorý sa kľučkou zbavil Hackla, ale Starkbaum jeho blafák prečítal. Obrovský nápor Slovákov pokračoval, Krištof vyzval k zakončeniu Faška-Rudáša, ktorého strelu stihla rakúskeho obrana v poslednej chvíli zblokovať. Starkbaum si držal čisté konto aj po presilovkovej šanci Holešinského. Gólovo vyšla až netradičná presilovková kontra druhého slovenského útoku, keď v 13. min po prihrávke Faška-Rudáša prekonal rakúskeho brankára bekhendom Roman - 1:0. V 17. min pridal druhý gól Holešinský, ktorý dorazil do siete puk po zakončení Krištofa.
      
V druhej časti domáci ďalej herne dominovali, Rakúšania však už lepšie napádali a dávali si väčší pozor na chyby v defenzíve. A dokázali aj sami pohroziť v presilovke, ako to ukázal Richter v 28. min, keď zblízka dorážal len do betónu Hudáčka. Na druhej strane sa neujala strela Ďalogu po vysunutí od Lišku. V 35. min slovenská obrana zabudla v oslabení na Richtera, ktorý sa ocitol sám pred bránkou, ale trafil iba dobre postaveného Hudáčka. Slováci stratili v druhej tretine Michala Krištofa, ktorý odstúpil z hry pre zranenie.
      
Rakúšania stále cítili šancu na dobrý výsledok a hneď v úvode tretej tretiny mohol po zaváhaní Jánošíka a prihrávke Richtera znížiť úplne voľný Rauchenwald, vyznamenal sa Hudáček. Súper citeľne pritvrdil, nepríjemný "hit" od Hubera inkasoval obranca Kňažko, ktorý bol po zákroku otrasený, ale zápas dohral. Slováci si kontrolovali vývoj a mali príležitosti aj na navýšenie náskoku. V 45. min Kollár mieril spomedzi kruhov vysoko nad, v presilovke potom neuspeli v dorážkach Holešinský a Liška. Rakúšania si museli pomáhať faulami, po vylúčeniach Jakubitzku a Spannringa mali Slováci možnosť hrať presilovku o dvoch hráčov, ale predčasne ju ukončili Regenda, ktorý vyzval na pästný súboj Hackla, a ďalším faulom Faško-Rudáš. Následne sa museli domáci brániť v oslabení, v ňom unikol rakúskej obrane Buc, Starkbauma v nájazde neprekonal. Skóre sa nezmenilo ani pri šanci Fominycha, či šikovnom teči Regendu po strieľanej prihrávke Nemca. Rakúšania sa už nedostali ani k záverečnej power play, snahu o vyrovnanie definitívne zmaril faulom Rauchenwald.