VIDEO Zostrih z priameho prenosu z hokejovej Tipsport ligy: HK Orange 20 - Dukla Trenčín

Sledujte s nami televízny priamy prenos zo zápasu hokejovej Tipsport ligy medzi HK Orange 20 a Dukla Trenčín.

Hokejisti Dukly Trenčín zvíťazili v stredajšom vloženom zápase Tipsport Ligy v Piešťanoch nad HK Orange 20 jednoznačne 5:0.

Góly: 12. Hecl (Sojčík, Radivojevič), 27. Holenda (Sádecký), 30. Hecl (Sojčík, Radivojevič), 32. Pardavý (Luhový, Dlouhý), 43. Varga (Bohunický).   Zápas mal v prvej tretine slabé tempo, Trenčín sa ujal vedenia v 12. minúte, keď sa bekhendovou strelou presadil Hecl. Na začiatku druhej časti mala "dvadsiatka" veľkú šancu na vyrovnanie, Juščák s Lunterom ale svoj brejk nedotiahli do gólového konca. Favorit sa potom naplno rozbehol a tromi presnými zásahmi v priebehu piatich minút zlomil odpor súpera. V tretej tretine už neboli hráči SR 20 schopní zdramatizovať duel. V 43. minúte Varga gólom vo vlastnom oslabení spečatil skóre na konečných 5:0 pre Duklu.

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Šokujúce odhalenie, ktoré vás zarazí: Koľko zarobia futbalisti na Slovensku?

FOTO Unikli detaily z Ronaldovho análneho znásilňovania: Držala ma za penis a...

FOTO Modelka z Playboya sa počas zápasu Furyho s Wilderom postarala o rozruch: Preboha, veď prišla nahá!

Autor: Šport24.sk