Pre neho víťazstvo doterajšieho manažéra slovenskej reprezentácie Miroslava Šatana vo voľbách nebolo prekvapením. „To bolo jasné, „Šarky“ má popularitu, vie to s ľuďmi. Gratulujem mu a dúfam, že posunie hokej dopredu. Aby bola zachovaná kontinuita, ako to oni rozprávajú. Myslím si, že nebolo čo riešiť, že vyhrá niekto iný,“ tvrdí Pálffy.

„Všetko bolo jasné a evidentné. Dohodli sa predtým. Nezáleží však na prezidentovi zväzu, ale dôležité bude, kto sa všetko dostane napokon do výkonného výboru. To je najvyšší orgán, ktorý riadi slovenský hokej,“ dodal „Žigo“.

Žigmunda Pálffyho zvolili do výkonného výboru: Bolo jasné, že Šatan voľby vyhrá

Voľba do výkonného výboru bola zdĺhavá, ale napokon delegáti zvolili sedem členov, medzi ktorými nechýba ani legendárny hokejový útočník.

„Jasné, že som rád, že som sa tam dostal. Je to pre mňa pocta a vyjadrenie istej dôvery. Budem dozerať na to, aby všetko bolo v poriadku. Záleží mi na tom, aby náš hokej napredoval, aby sme nezaostávali a neboli vzadu. Ako povedal pán Martin Kohút, peňazí je v hokeji dosť, len aby sme to cítili aj v kluboch,“ uzavrel Pálffy.

Mohlo by vás zaujímať:

Hokejový Slovan s nečakaným krokom: Splatil mestu obrovskú sekeru!

Dárius Rusnák sa napokon rozhodol vzdať kandidatúry: Ovplyvnila ma reč Kohúta

Federer nasadený na Wimbledone pred Nadalom: Jednotkou turnaja Novak Djokovič