Už pred turnajom mal byť Pospíšil tajným tromfom našej reprezentácie, veď v zámorskej juniorskej súťaži USHL bol najproduktívnejším hráčom. Trápila ho však choroba a nevedelo sa, či MS stihne. Nakoniec sa tak stalo. "Na základe rozhodnutia lekára, ktorý skonštatoval zlepšený stav Pospíšila, sme sa rozhodli k dnešnému dňu uvoľniť z nášho tímu útočníka Okuliara,“ vyhlásil na Štedrý deň Ernest Bokroš.

Trampoty slovenských hokejistov v zámorí: Niektorí to vzdali, ďalší sa viac trápia, ako hrajú!

Lenže, zdá sa, že to také idylické v mužstve nebolo. Samotný útočník Sioux City Musketeers sa aj na túto tému rozpísal na facebooku. "Týmto chcem aj poďakovať kapitánovi Fehérvárymu a taktiež Liškovi a Krivošíkovi, aj vďaka ním som nešiel domov a išiel na MS. Bokroš, ktorý ma nechcel zobrať na MS, totiž aj po horúcej linke zrejme so Šatanom (asi dostal echo, že nebudem Bokrošom zaradený v nominácii na MS a zrejme Bokrošovi „prikázal“, že najproduktívnejší hráč USHL musí byť samozrejme v nominačke), sa ma totiž skúsil zbaviť cez chalanov (no úplne choré). Na mítingu si ma však zastali, chceli ma mať v tíme," šokujúco sa Pospíšil zdôveril, ktorého draftovalo Calgary Flames.

Martin Pospíšil patril v téme SR 20 na MS v Kanade ku lídrom.
Martin Pospíšil patril v téme SR 20 na MS v Kanade ku lídrom.
Zdroj: facebook

To však nebolo všetko, pretože 19-ročný talentovaný hokejista sa na svoju fan-page rozpísal ešte viac. Dokonca poodhalil aj to, ako to podľa neho v mužstve vyzeralo. "Celá komunikácia počas MS bola hrozná, akú zlú náladu robil v tíme, to sa proste nedá opísať. Huckal kapitána a asistentov, aby má z.ebali a takisto niektorých iných hráčov. A tú komédiu, ktorú predvádzali na každom mítingu, tak to bolo hrozné ako sa hádali alebo vraveli niečo jeden na druhého, tak to som nechápal. Úplné blbákovo. Alebo ako komunikovali medzi sebou, úplný amaterizmus. Nezažil som to nikde," píše Pospíšil v poriadne dlhom statuse.

Mladík Černák to povedal na plné ústa: TOTO sa niekomu nebude ľahko čítať!

Celé vyjadrenie si môžete prečítať v GALÉRII.

Mohlo by vás zaujímať

Brankár Ján Laco si užíva voľno s rodinkou: Hokej mi zatiaľ nechýba

FOTO Krása schovaná pod hokejovou maskou: TÁTO brankárka vám vyrazí dych!

FOTO Populárna fitneska vytiahla ťažký kaliber: Myslíte, že môže byť Timea ešte viac sexi?!

Slovenskí hokejisti na juniorskom šampionáte dieru do sveta neurobili: Toto je HODNOTENIE ich výkonov!