Rozlúčková exhibícia legendy nášho hokeja sa vydarila. Plný štadión, ovácie divákov, bývalí spoluhráči na ľade, či nálada v šatni. Práve o to aj išlo, no niektorí bývalí slávni a špičkoví hráči sa toho vzdali dobrovoľne. Ide práve o Pálffyho, Cígera a Švehlu. Tí sa na akcii nezúčastnili kvôli dôvodom, ktoré mali zostať v tomto prípade bokom. 

FOTO O slovo sa hlási Šatan junior: Napodobní otca? Má to však jeden háčik!

Vlastné konflikty, nezhody, či iné názory o aktuálnom dianí v slovenskom hokeji, sa mali na jeden deň stratiť. Uctiť si Mira Šatana, ktorý počas hráčskej kariéry tmelil reprezentáciu a doviedol Slovensko ku štyrom medailám na svetových šampionátoch, malo byť pre nich prioritou. Žiaľ, nestalo sa tak, z čoho bol smutný aj samotný Šarky.

Zdeno Cíger a Róbert Švehla sa na akcii nezúčastnili. "Veľmi rád by som tu videl Zdena Cígera, aj Žiga Pálffyho. Rozhodli sa však tak, že neprídu..." povedal Šatan.
Zdeno Cíger a Róbert Švehla sa na akcii nezúčastnili. "Veľmi rád by som tu videl Zdena Cígera, aj Žiga Pálffyho. Rozhodli sa však tak, že neprídu..." povedal Šatan.
Zdroj: archív

„Nesmierne si vážim, že chalani prišli a urobili pre mňa tento deň špeciálnym. Veľmi rád by som videl na mojej rozlúčke Zdena Cígera, aj Žiga Pálffyho. Rozhodli sa však tak, že neprídu...“ vyjadril sa Šatan tejto téme, a dodal: „Je to škoda, pretože by sme boli všetci radi, keby prišli a boli tu s nami.“

FOTO Veľkolepá rozlúčka Šatana: Legenda ako prekvapenie a Mira zatienili vlastné deti!

Na akcii mu chýbali ak iní, no tí mali povinnosti. „Ľubo Bartečko má trénerské povinnosti v zámorí, Rišo Zedník je v Amerike už dlhšie a vracia sa až na sviatky, čiže to nestihol a Vlado Országh s Robom Petrovickým boli na zápase Slovana v Petrohrade,“ uzavrel.

Mohlo by vás zaujímať

REAKCIE hráčov po rozlúčke Miroslava Šatana: Historický moment pre slovenský hokej!

EXKLUZÍVNE Z DUBAJA Náš redaktor si to rozdal s Cibulkovou: Zničila ho za polhodinu!

VIDEO Strastiplná cesta mladíkov na šampionát: Výprava SR 20 sa do Kanady terigala dva dni!

VIDEO Lašákov syn zahviezdil v reprezentácii: Takouto parádnou strelou prispel k víťazstvu nad Švajčiarskom!