Takto sa na olympiádu zbalil náš hokejový obranca Čajkovský: Čo mu nechýbalo v kufri?

BRATISLAVA - Jedným z 25-ky hokejistov v nominácii na olympijský turnaj v Pjongčangu je aj obranca Michal Čajkovský (25). Keďže už do dejiska Hier odletel, pristihli sme ho pri záverečnej fáze, keď zatváral kufor. Na fotke môžete vidieť, čo si do Južnej Kórei zobral.

VIDEO Hokejisti nabrali smer Pjongčang: Ramsayho pusa na rozlúčku, potom zatrúbil na odchod

Robustný zadák hráva v ruskej KHL, kde je už druhú sezónu v kádri Jekaterinburgu. V aktuálnom ročníku je aj mimoriadne produktívny, keď v 43 dueloch nazbieral 19 bodov. Tie sa budú hodiť aj na olympiáde, kde by mal Michal patriť k lídrom obranných radov.

Keďže hokejisti do Pjongčangu odcestovali už v utorok popoludní, boli sme zvedaví, čo si bratislavský odchovanec zobral so sebou do batožiny. „Nemali si brať nič iné so sebou ako oblečenie, ktoré dostali spoločne s kufrom. Teda okrem hygienických potrieb,“ prezradila nám hokejistova priateľka Michaela Ružičková.

Ešte nás zaujímalo, či mal v kufri aj nejaký talizman. „Nie, nezobral si nič. Ani moju fotku, veď má mobil a v ňom mojich fotiek dosť. Takže nie, v rámčeku ju nemá,“ úsmevne dodala Michaela Ružičková, inak sestra nášho talentovaného juniorského reprezentanta Adama Ružičku.

Autor: han, foto TASR, archív M.Č.
Video
Diskusia