Brankár Hudáček po výhre nad Slovanom perlil: Na konci zostali už len východniari!

Zatiaľ čo Žigo zavesil korčule už dávnejšie na klinec, Jožko ešte stále hrá, hoci len v tretej lige. Obaja však majú o čosi viac času ako počas aktívnej kariéry. Ako športovci, ktorí prešli celý svet, vedia porovnávať veci u nás s inými krajinami. Možno aj to ich inšpirovalo, aby sa vrhli do politiky.

Z týchto FOTO srší láska: Budaj sa pochválil rozkošnou rodinkou a sexi manželkou!

Rozhodli sa totiž, že pôjdu kandidovať za poslancov v komunálnych voľbách. Jožko v Nitre a Žigo v Skalici. „Je veľa vecí, ktoré treba urobiť. Predovšetkým vybudovať štadióny, ihriská či telocvične, pretože chátrajú a ľudia sa nemajú kde hýbať. Vybudovať treba cyklotrasy, ale nielen tie. Potrebný je napríklad aj ďalší most, pretože doprava viazne. Jednoducho je toho veľa na rôznych frontoch, čo treba porobiť,“ vysvetlil pre Šport24.sk svoje pohnútky Stümpel, ktorého oslovil súčasný primátor Nitry Jozef Dvonč.

FOTO Halák sa nahodil do bostonských farieb: TAKTO vyzerá jeho výstroj a TOTO si dal nakresliť na masku!

A čo viedlo Pálffyho vrhnúť sa do politiky? „Zistil som, že len málo sa dá ovplyvniť z pozície voliča,“ prezradil bývalý kanonier pre glob.sk a dodal: „Chcem, aby sa prostriedky mesta používali čo najefektívnejšie pre tých, ktorí si to zaslúžia podľa výsledkov v súťažiach a podľa počtu detí, ktoré sa športu venujú.“