Slováci neodštartovali prípravu na domáci šampionát ideálnym spôsobom. Po poslednej prehre 1:3 s Nemeckom bola citeľná nespokojnosť na strane trénerov a sklamanie z nevydarených výkonov dávali jasne najavo aj samotní hráči.
„Mali by sme rozhodne viac strieľať. Keď nebudeme strieľať, tak jasné, že nedáme ani gól. Presne to nám povedal aj tréner. Verím tomu, že keď to dodržíme, tak sa nám bude konečne dariť,“ povedal pre Šport24.sk útočník Dávid Bondra.

Neskúsil pred duelom s Rakúskom známu fintu s namáčaním hokejky do záchoda? „Robil som to párkrát a vyšlo mi to raz, keď som bol v Poprade. Nejakých deväť zápasov som nerozhodol, tak som to skúsil a vtedy sa to podarilo. Druhý raz to už nevyšlo, tak som to vzdal,“ prezradil s úsmevom syn legendárneho Petra Bondru.


Podobnú skúsenosť má aj Radovan Puliš. „Raz som to skúšal, ešte keď som hral vo Zvolene, vtedy mi to pomohlo,“ zaspomínal si 27-ročný kanonier. „Urobil som to aj v Nemecku, no nepomohlo to, takže budem musieť zmeniť niečo iné ako toto,“ konštatoval so smiechom.

Môže vás zaujímať:

VIDEO Zimomriavky. Fanúšikovia Slavie Praha vytlieskali svoj tím po vypadnutí z Európskej ligy

Arsenal zaplatil za postup cez Neapol krutú daň: Opora sa zranila, možno si už v drese kanonierov nezahrá

ROZHOVOR Z Karola Kisela je po futbalovej kariére úspešný agent: Pod palcom má českého Davida Luiza!