FOTO Hossa sa sťahuje na Slovensko: Tu je dôkaz! Predáva luxusný apartmán v Chicagu

Pre kožné ochorenie si hokejovú výstroj neobliekol už viac ako rok. Vynechal aj celú sezónu NHL. Ako sme vás informovali v priebehu týždňa, Marián Hossa sa rozhodol predať svoj luxusný apartmán v Chicagu, kde posledné roky pôsobil, a presťahovať sa s rodinou na Slovensko. „Dcérka ide ďalší školský rok do školy, tak sme museli spraviť rozhodnutie. Budeme žiť na Slovensku,“ prezradil pre Šport24.sk trojnásobný víťaz Stanley Cupu.

Ako to vyzerá v luxusnom apartmáne, ktorý Hossa predáva, si môžete pozrieť TU!

Na otázku o možnom návrate do hokejového kolotoča odpovedal takto: „Komunikujeme s Chicagom, sú tam rôzne nápady. Viac to vidím, že hrať už nebudem. Nechcem hovoriť nič veľké, kým to nebude jasné na 100%,“ povedal nám Hossa.

Zdá sa, že po niekoľkých dňoch je už všetko jasné. „Hokej už hrať nebudem. Zdravie mám len jedno a nechcem sa vrátiť do takého stavu, v akom som bol v posledných sezónach,“ cituje Hossove rozhodnutie denník Nový Čas.

V Chicagu má slovenský útočník pritom platný kontrakt ešte na tri roky. „Uvidíme, ako sa to celé v klube urobí. Možno môj kontrakt niekde vymenia do iného klubu, to teraz ešte neviem povedať. Alebo ostanem na listine zranených hráčov,“ ozrejmil Hossa.

FOTO Vhodné len od 18 rokov: Takto slávna pornoherečka oslavuje postup v NHL. Ukázala všetko!

Svoju budúcnosť by ale rád spojil s hokejom, do úvahy prichádza pôsobenie v Chicagu. Avšak už na inej, ako hráčskej pozícii. „To však môžem až po vypršaní kontraktu. Už som sa bavil so šéfom klubu, takže je reálne, že po troch rokokoch budem pracovať v organizácii Chicaga,“ doplnil Hossa pre Nový Čas.

Vizitka Mariána Hossu

S hokejom začína v Dukle Trenčín s ktorou hneď vo svojej prvej seniorskej sezóne 1996/1997 získal majstrovský titul. V roku 1997 bol draftovaný tímom NHL Ottawa Senators v prvom kole ako 12. v celkovom poradí. Okrem Ottawy pôsobil v najlepšej lige sveta aj v drese Atlanty Thrashers, Pittsburghu Penguins, či Detroitu Red Wings. Pred sezónou 2009/2010 prestúpil do Chicaga Blackhawks, s ktorým sa hneď radoval zo zisku Stanleyho pohára. Vo finále uspel až na svoj tretí pokus. S Chicagom sa potom radoval ešte dvakrát. Je považovaný za jedného z najlepších útočníkov NHL posledných rokov. Slovensko reprezentoval na viacerých medzinárodných podujatiach, vrátane štyroch Zimných olympijských hier v Salt Lake City, Turíne, Vancouveri a Soči. Je šesťnásobným najlepším Hokejistom Slovenska.