Skóre v zápase s Izraelom nebolo podstatné. Naši síce deklasovali súpera z Izraelu vysoko 18:3, ale pochvaľovali si predovšetkým atmosféru a to, že mohli byť opäť spolu. Na ľade sa zišlo osem majstrov sveta, ktorých podporil Miro Šatan z tribúny. Všetci si to užívali.

„Som rád, že prišlo toľko divákov, trošku som sa obával, lebo Skaličania zanevreli na hokej. Takýchto akcií by mohlo byť viac. Pripomínalo mi to atmosféru play-off zápasov a verím, že raz sa do Skalice extraliga vráti. Minulý týždeň som trénoval na exhibíciu, bola to sranda,“ skonštatoval Pálffy.

Slovenské hokejové legendy si dali rande v Skalici. Višňovský: Šatanovi som povedal, nech nás nominuje
Zdroj: Július Dubravay

Viacerých našich hokejistov chytali nostalgické spomienky. „Tešil som sa, pretože znova som bol na ľade s chalanmi, s ktorými sme zažili najkrajšie hokejové roky. Musím povedať, že to bol dobrý deň, povedal som Mirovi Šatanovi, či nás nechce nominovať na pár zápasov do reprezentácie,“ zasmial sa Višňovský.

Ešte stále aktívny je Jozef Stümpel. „Zahrám si druhú ligu, ale tá sa nám skončila. Teraz príde na rad futbal a ďalšie aktivity. Hokej ma stále baví a škoda by bola zavesiť korčule na klinec. Škoda, že sme si nemohli zahrať častejšie už skôr, ale taký je hokejový osud,“ uzavrel Jozef.

Môže vás zaujímať:

Vedenia KHL sa chystá tvrdo zakročiť proti Slovanu: Toto je posledná výzva!

Michalovce zaznamenali historický úspech klubu, Chudý: Teším sa do práce!

Zdeno Chára vďačí za svoju kariéru otcovi: Kopal ma do zadku až do telocvične!