Najväčšie prekvapenie v nominácii. Šatan s Ramsaym dostali smutný odkaz od nechceného slovanistu

BRATISLAVA – Zo Slovana Bratislava sa v hokejovej olympijskej nominácii Slovenska neocitol ani jeden hráč. Najväčším prekvapením pre fanúšikov je neúčasť Marka Viedenského.

Jeden veľký cirkus. Legenda to po olympijskej nominácii zabila a znemožnila Slovan

Ako informuje stránka eliteprospects.com, Viedenský zasiahol v tejto sezóne do 40 zápasov, v ktorých nazbieral 19 bodov za desať gólov a deväť asistencií. Ako priznal, neúčasť na olympiáde ho mrzí a čakal niečo iné.

„Samozrejme, že som zostal sklamaný, veď som sa tam nedostal. Čo už, život je taký. Mrzí ma, že ma tréner Ramsey nevidel pod sebou hrať. Myslel som, že mám veľkú šancu dostať sa na ZOH, keďže sa mi v druhej najkvalitnejšej lige darilo. Aj plus-mínus body som mal okolo nuly napriek tomu, že sme veľa zápasov prehrali. Myslím, že som mal reprezentačnému tímu čo ponúknuť,“ priznal pre myhornanitra.sme.sk.

Slovan to po blamáži v olympijskej nominácii schytal: Cirkus, bezodná diera, od veci

Z KHL sa v nominácii ocitol jediný hráč – obranca Jekaterinburgu Michal Čajkovský, zo Slovana nepocestuje do Pjongčangu nikto. „Je trošku smutné, že z druhej najlepšej ligy sveta sa do nominácie dostal len jeden hráč. Dúfam však, že tréneri vybrali dobrý tím a chalanom sa bude dariť.“

Autor: po, foto TASR
Video
Diskusia