Hoci ide len o prípravné zápasy, Slováci veľa vody vo Švédsku minulý týždeň nenamútili. Prvý zápas prehrali 3:6, no v druhom vybuchli a vyfasovali debakel 1:7.

FOTO Po triumfe Sagana internet takmer vybuchol: Tie vtipy vás pošlú do kolien!

„Čo k tomu dodať? Opäť skĺzavame na platformu výhovoriek, že tretinu sme vyhrali 1:0 alebo 2:1, ale to, že v inej sme inkasovali päť gólov, to už nikto nehodnotí. Čo je dobré? Veď to je katastrofa. My nemôžeme hrať útočný hokej, keď na to nemáme. Nekorčuľujeme, nehráme do tela, nevyhrávame buly, tak ako to môže dopadnúť? Teraz sa v plnej nahote ukázalo, čo sme robili za posledných 15 rokov, na akej úrovni sú naši hráči. My máme trosky, nie mužstvo,“ konštatoval Golonka. 

Slováci na úvod prípravy prehrali so Švédskom 3:6 a 1:7.
Slováci na úvod prípravy prehrali so Švédskom 3:6 a 1:7.
Zdroj: ČTK

Reprezentácia si po dueloch vo Švédsku pred blížiacimi sa MS v Dánsku dala včera zraz v Piešťanoch. „Myslím si, že niekto by mal aj morálne začať pôsobiť na mužstvo. Čo sú to zase za výhovorky, ktoré sa vyskytli pred zápasmi vo Švédsku? Jednému sa nechce alebo uprednostní iné záujmy, druhý rodí. Najviac sa mi páči, že títo hráči by chceli byť doma s rodinkou, pri manželke, keď rodí, ale na druhej strane aj hrať hokej a zarábať peniaze... No to nejde dohromady. Ja som mal štyri deti a hral som hokej. Mne to pripadá, akoby potkany začali utekať z podpalubia, keď vidia, že loď sa potápa,“ dodala rozhorčená legenda.

Mohlo by vás zaujímať:

Obrovská novinka v živote lyžiarky Veroniky Velez-Zuzulovej: Na TÚTO správu čakalo celé Slovensko!

FOTO Beckham prichytený pri bozkávaní sa s mladou modelkou: Jej nahé telo obdivuje celý svet!

FOTO Drsné praktiky u Schumacherovcov aj po rozvode: Môže za to nahá minulosť Cory?