Ako bývalý reprezentačný kouč nechápe, čo si to vlastne Pospíšil dovolil. „Kto je to Pospíšil?“, položil si najprv básnickú otázku.

Nejaký mladý hráč si dovolí kritizovať trénera a tvrdiť, že o Bokrošovi vedia aj v Calgary Flames. Tak to ma podrž. O Bokrošovi môžu vedieť akurát skauti, ale prečo by o ňom mal vedieť hokejový klub z Calgary? Prepáčte, ale kluby môžu poznať mňa v Chicagu a Ottawe vzhľadom na mojich synov, za ktorými som chodil. A vôbec. Aké diskusie s hráčmi sa vôbec vedú? Toto je neprípustné. Za našich čias si to nedovolil ani Žigo Pálffy, ani iní páni hráči ako Demitra, Stümpel, či Gáborík.. Ak bol problém nejaký, tak sa riešil medzi štyrmi očami. Ani v NHL si hviezdy nedovolia takto kritizovať trénera. Nech korektne na rovinu povie, čo má na srdci, ale nie vypisovať na facebooky a kde kade,“ zamyslel sa František Hossa.

„Skutočne si kladiem otázku - čo majú čo hráči vôbec kritizovať trénera? Ten je šéf a rozhoduje o všetkom. A že na nich tlačil a vyžadoval niečo od nich? Však to je normálne. Takéto niečo je fakt doménou Slovenska. Týmto konštatovaním neobhajujem Bokroša, ale ide o princíp. To sme kde, že hráči budú diktovať v ktorej päťke na akom poste a s kým budú hrať. To je nenormálne,“ uzavrel Hossa.

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Svet sa baví na súperke Vlhovej. Keď zbadala, čo vyviedla Peťa, zostala v šoku!

Zdeno Chára st. vyzval rodičov hokejistov a hráčov, aby prehovorili o úplatkoch: Chlapsky povedzte, koľko ste dali Bokrošovi! 

Po Vlhovej víťazstve vyšlo na povrch šokujúce odhalenie: Ako s týmto mohla zdolať Shiffrinovú?!