POZRITE SI NAHÉ FOTO SEXBOMBY SONE V GALÉRII TU

Na Říhovu aféru z minulosti si posvietili české médiá. „Poďme sa pozrieť na Říhu trochu iným pohľadom a pripomenúť si milostný trojuholník, v ktorom renomovaný tréner hrá hlavnú rolu spolu s neuveriteľne sexi Soňou, ktorú „ukradol“ slovenskému hokejistovi Obšutovi,“ píše portál expres.cz. S „typickou sexbombou“, ako Soňu portál nazval, splodil Obšut dve deti. Harmonický život narušil až príchod Říhu.

Soňa Obšutová s Jaroslavom Obšutom.
Soňa Obšutová s Jaroslavom Obšutom.
Zdroj: facebook

„Verný svojej prezývke „pytliak“ Miloš Říha pred tromi rokmi pytlačil v cudzom revíre. Zbalil totiž ženu svojho bývalého zverenca a člena slovenského národného tímu Jaroslava Obšuta. Za vnadnou blondínkou Soňou, ktorá má dve malé deti, v priebehu svojho pôsobenia v Slovane Bratislava dochádzal do skoro 200 kilometrov vzdialeného Zvolena,“ komentuje portál blesk.cz.

FOTO Tenistky, ktoré sa po zápase vyzliekajú: Cibulková odhodila všetko. Pozrite, čo pod šatami skrýva Serena!

Správanie Sone, ktorá na seba okrem tejto aféry na seba upozornila nahými fotkami, Obšut odsúdil, rovnako ako Říhu. Český tréner mu ukradol nielen ženu, ale aj dom!

Soňa Obšutová s Milošom Říhom.
Soňa Obšutová s Milošom Říhom.
Zdroj: facebook

„So Soňou sme sa zoznámili v priebehu môjho pôsobenia v Moskve, kde ma Říha trénoval. Už vtedy mi bolo divné, že kam sme šli, tam šiel aj on. Definitívne sa mi to potvrdilo cez majstrovstvá sveta v Bratislave v roku 2011. Od tej chvíle bolo naše manželstvo zlé. Pokúsili sme sa to vydržať, Soňa otehotnela, ale milenca Říhu sa nevzdala,“ spomínal Obšut, ktorého manželka vyhodila z domu. „Bolo to v čase, keď som privrel kohútik na účte. Hral som za Zvolen, a pretože som bol zranený, šiel som hrať za Sliač. Soňa mi volala, že mi vyhádzala veci a mám sa odsťahovať. V novembri 2013 som odišiel z domu, lebo naše hádky boli neúnosné. Nechcel som, aby to malý Kristián zažíval.“

FOTO Slávny tenista bude chodiť po kanáloch aj s priateľkou: Ich pikantné akty obdivuje celý svet!

To však nebolo všetko. Po rozvode s manželkou čakal Obšuta pravidelne po vyzdvihnutí syna šok. „Pripadá mi neskutočné, že keď si idem vyzdvihnúť syna, tak pán Říha je u mňa doma. Je to človek bez chrbtovej kosti. Ani dva roky po rozvode nie je totiž dom majetkovo vyrovnaný, a tak to idem riešiť súdnou cestou,“ dodal pre náš portál Obšut.