FOTO zo zákulisia osláv nájdete TU!

Hokejisti oslávili historický úspech spod piatich kruhov s fanúšikmi v uliciach Bratislavy, pričom po príchode na Slovensko ich už čakali aj rodinní príslušníci, ktorých nevideli niekoľko týždňov. Keď sa skončila oficiálna časť osláv, mnohí sa vrátili do hotela pri štadióne Ondreja Nepelu a rozišli sa po svojom.

 

S bronzovými medailistami si oslavy dokonca užili aj bratia Žampovci, pričom starší z lyžiarskej dvojice Adam si nechal na pamiatku podpísať hokejku od obrancu Martina Marinčina. Ten sa už následne venoval svojej manželke Viktórii a ich synčekovi, ktorého vysmiaty od ucha k uchu dvíhal do vzduchu. 

Pred hotelom čakalo ešte niekoľko fanúšikov a najväčší záujem bol podľa predpokladu o Juraja Slafkovského. Len 17-ročný útočník sa ochotne podpisoval a fotil s každým, kto ho požiadal. Svoju výstroj si zbalil aj útočník Třinca Marko Daňo, ktorému robila spoločnosť jeho priateľka Petra Poláková. Naprázdno neostala, keďže mu ochotne zobrala všetky hokejky a podľa úsmevu jej to vôbec nevadilo.