Sympatická pani nebola v hľadisku sama. Spoločnosť jej robil mladík. „Nie, to nie je môj syn, ale dobrý známy z Ameriky. Spolu sme sa dnes vybrali na hokej,“ odpovedala Susan, ktorá sa s dilemou, komu na olympiáde fandiť, vyrovnala už pred odchodom do Južnej Kórey. 

FOTO Manželka Craiga Ramsayho odletela na olympiádu: Trénerovi reprezentácie nesie balíček záchrany!

„Budem držať palce Slovákom a celá moja rodina so mnou. Všetci doma v Amerike sledujú olympiádu. Keď Nasťa skončila na druhom mieste, synovec mi napísal – máme striebro,“ prezradila pani Ramsayová pre Plus JEDEN DEŇ.

Víťazstvo, ktoré letí do sveta? Kanaďanom sa po slovenskej senzácii podaril trapas ako hrom!

Stretli sme sa s ňou aj priamo cez zápas, ktorý však bol pre ňu o niečo bližší, keďže sa proti sebe postavilo mužstvo, ktoré koučuje jej manžel, a tím USA, teda krajiny, odkiaľ pochádza.

Zábery pani Ramsayovej z tribúny si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Ramsay nechá proti USA hrdinu prvého zápasu iba na lavičke: Čo na to bývalí repre tréneri?

„Priznám sa, som trochu nervózna, ale nebudem hovoriť, či fandím jednému, alebo druhému tímu. Som tu a užívam si to,“ diplomaticky odpovedala Susan a usmiala sa. Že je to dáma v pravom zmysle slova aj potvrdila. Netešila sa, keď strelili Američania druhý gól a rovnako ani po záverečnej siréne, ktorá spečatila triumf jej rodnej krajiny.