Už niekoľko hodín pred zápasom zaplavili okolia kodanskej Royal Areny more švédskych fanúšikov v žltých dresoch. Všade, kde ste sa pozreli, ste videli žlté skupinky spievajúce chorály, ktorým Slovák len ťažko rozumel. Inak to ani nevyzeralo ani na tribúnach. Veď skalní posledných majstrov sveta to majú do Kodane na skok.

Hlasy slovenských hráčov a trénera po nešťastnom zápase so Švédskom: Veľké slova Ramsayho zahrejú pri srdci!

Švédi totálne zatienili hŕstky slovenských fanúšikov. Vypredané hľadisko s 12 a pol tisícmi fanúšikov bolo posiate žltou farbou. Slovákov ste hľadali len ťažko, ale našiel sa jeden, ktorý si možno kúpil lístok na poslednú chvíľu a svojím správaním provokoval všetkých Švédov. Sedel sám obkolesení desiatkami mužov a žien Švédska. A nebál sa. Keď Slováci znížili na 2:3 tak tancoval s veľkou chuťou. A nevadilo mu, že okolo neho sedia namosúrení švédsky priaznivci, ktorí by ho v tom čase možno roztrhali v zuboch.

Bol to skoro však slovenský priaznivec, ktorý sa smial ako posledný. Slováci zatlačili Švédov, vyrovnali na 3:3 a v závere takmer strhli víťazstvo na svoju stranu. Odvážny slovenský fanúšik, už síce mierne vytlačený zo žltého kotla si aj tak stále išiel svoje.

Zábery odviazaného fanúšika si môžete pozrieť aj TU!

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Známe moderátorky sa hanbia pred svetom: Ich nahé telá nemal nikto nikdy vidieť!

Cibulková dostal od štátu štedrú prémiu a nereprezentuje: 40-tisíc za nič? Dominika prehovorila!

Bývalý reprezentant Čontofalský sa po obrovskej tragédii zosypal: Šokujúce správanie po smrti jediného syna (†3)