Rozchod elitného útočníka z Montrealu Tomáša Plekanca a Lucie Vondráčkovej je u našich susedov témou číslo jeden. Po tom, čo hokejista oficiálne oznámil koniec ich vzťahu sa v momente rozšírili špekulácie, či je za tým niekto tretí a ako to medzi dvojicou bude ďalej pokračovať.

Nuž a nemenej zaujímavá je aj ich predmanželská zmluva a deľba samotného majetku. „Lucka si predmanželskú zmluvu doslova vyžiadala. „Pleky“ už v tej dobe zarábal veľa peňazí – iba v roku keď sa zosobášili vyskočil jeho ročný plat na päť miliónov dolárov. No a ona nechcela vyzerať ako zlatokopka,“ prezradil českému Blesku blízky zdroj z okolia speváčky, ktorá sa údajne z rozchodu doteraz ťažko spamätáva.

Jediné, o čo bude môcť Vondráčková pri rozvode bojovať bude výživné na ich dvoch synov Matyáša a Adama. „Sama Lucka verí, že sa Tomáš zachová ako dobrý rodič a bude myslieť na svoje deti. Ich vzájomná komunikácia je ale momentálne na bode mrazu,“ tvrdí ďalej informátor.

Majetok, o ktorý sa Lucie pred siedmimi rokmi svojim podpisom sama pripravila je pri tom obrovský. Ide o štyri byty, veľký dom a už zdanených 15 miliónov Eur.

Viac FOTO si môžete pozrieť v našej GALÉRII

Môže vás zaujímať:

EXKLUZÍVNE Doktor prehovoril o šokujúcom Saganovom konci: Skutočná pravda o odstúpení z majstrovstiev!

Víťaz Tour de France skončil po napadnutí prostitútky na psychiatrii: Dobitá žena opísala chvíle hrôzy!

VIDEO Najbizarnejší gól v histórii futbalu? Takú kurióznu „strelu“ ste ešte v živote nevideli!