Treba pripomenúť, že Las Vegas je nováčikom na mape NHL, no vo svojej premiérovej sezóne si počína skvele. Rytieri sú totiž na druhom mieste celej súťaže a Tatar sa do mesta hazardu posunul z trápiaceho sa Detroitu, ktorý s veľkou pravdepodobnosťou nepostúpi do play-off. Môže tak pomýšľať na zisk slávneho Stanley Cupu.

ANKETA našich legiend k stavu slovenského hokeja: Golonka opäť zaťal do živého!

„Chcel by som sa poďakovať organizácii Red Wings za všetky krásne roky. Takisto skvelým fanúšikom, ktorí ma podporovali a mojim spoluhráčom, ktorí mi pomáhali a boli ako moja rodina. Veľmi sa teším na nový začiatok vo Vegas. Som veľmi vďačný o záujem, ktorý Golden Knights prejavili," prezentoval Tomáš svoje pocity na sociálnych sieťach.

FOTO Ledeckú privítali doma ako superhrdinku: Pozrite, ako perlila pred tisíckami fanúšikov!

Na instagrame zverejnil aj snímok, ako sa lúči so svojou priateľkou Luciou Slaninkovou. „Kiss kiss, bye bye, Slanchita,“ napísal Tatar k fotke, na ktorej svoju polovičku vrúcne objíma. Krásna priateľka nášho hokejistu zrejme ešte chvíľu zostane v Detroite, kde si pár zaobstaral pred sezónou nové bývanie.

Sladké lúčenie zamilovaného páru si pozrite vo FOTOGALÉRII!

V tíme Las Vegas sú z príchodu Tatara nadšení, čo deklaroval aj generálny manažér George McPhee. „Je to už vyzretý hráč, ale ešte stále mladý. Je to kvalitný, rýchly a súťaživý hráč, ktorý ešte vie aj strieľať góly a obohatí náš tím. Okrem toho je Tomáš z výmeny ku nám nadšený,“ rozplýval sa šéf nováčika na adresu Tatara.

Tomáš Tatar sa v októbri pobil s hráčom Las Vegas, teraz budú spoluhráči:

Las Vegas obetoval za slovenského krídelníka tri voľby v drafte, čo je za hráča, ktorý ročne berie 5,3 milióna dolárov adekvátna protihodnota. „Nechceli sme sa vzdať draftových volieb za hráča, ktorý by v lete odišiel. Tomáš má zmluvu na tri roky, čo je pre nás potešením,“ dodal ešte McPhee na margo druhého najlepšie plateného hráča Vegas.

FOTO Francúzska krasokorčuliarka prežila počas vystúpenia nočnú moru: Jej prsník teraz obdivuje celý svet!

Nečakane tvrdé slová od bývalej olympioničky: Víťazstvo patrí Kuzminovej, nie Slovensku!

FOTO Sexi kópia Angeliny Jolie získala na olympiáde bronz. Teraz jej ho asi zoberú! Za všetko môže jej manžel