Hovorka sa tejto úlohy dobre zhostil už počas sezóny v Tipsport Lige v Košiciach. "Ja to viac-menej ťahám od olympiády. Laco Nagy tam vtedy povedal, aby som pustil svoje pesničky, pretože bol na ne zvyknutý z Košíc. Odvtedy sa to nejako ťahá," povedal Hovorka pre TASR.

Nagy si po katastrofálnom výkone rozhodcov nebral servítku pred ústa: Na toto nemal gule!

Z reproduktorov znie pred zápasom najmä moderná hudba súčasných autorov. "Sú to rýchlejšie pesničky od svetových 'dídžejov'. Na tréningoch sú v kurze aj slovenské veci ako Elán, či skupina Team. Pred zápasom sú to zase väčšinou rýchle veci. Obľúbená je napríklad skupine Heľenine oči, ale to je raz za čas."

VIDEO Golonka po zápase proti Švédom chválil a perlil: Hokejovú Barcelonu sme mali na lopate. Ramsay ako Mourinho!

Keďže je v tíme aj početné zastúpenie hráčov narodených na východe Slovenska, padla aj otázka, či sa púšťajú aj rázovité pesničky z tohto regiónu. "Aj východniari sa občas pridajú a zahrajú tie svoje, ale z môjho telefónu ide len rýchla hudba," prezradil Hovorka.

Pri reproduktoroch sa v kabíne netancuje, no ako prezradil slovenský útočník, niektorí hráči majú chuť na spev. "Hudba zlepší náladu a aj preto ju napríklad ja počúvam aj počas dňa. Neviem, kto z hráčov je najlepší spevák, ale bolo by dobré zorganizovať nejakú karaoke súťaž," uzavrel s úsmevom Hovorka.

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Bývalka Ronalda neustále provokuje: Topmodelka Irina ukázala celému svetu vyholený rozkrok!

FOTO Známe moderátorky sa hanbia pred svetom: Ich nahé telá nemal nikto nikdy vidieť!

Futbalisti ju balia, lekár ju naháňal, chceli ju kúpiť: Futbalová rozhodkyňa odkrýva divoké zážitky z ihrísk