Craig Ramsay (tréner SR): "Vždy sa cítite zle, keď prehráte. Očakávali sme lepší výsledok. Opäť sme toho veľa odohrali v oslabení. V prvom zápase sme urobili dobrú robotu, ale potom nás položili oslabovky. Musíme hrať tvrdo, ale v rámci pravidiel, pretože takto to ďalej nepôjde. Hrať v oslabeniach nás stojí veľa síl. Takisto by sme si mali vypracovať aj viac presilových hier. Slovinci výborne bránili stredné pásmo a ťažko sa nám cez nich presadzovalo."

Drámu rozhodol bývalý hráč Slovana: Slováci po zápase so Slovincami skončili poslední v skupine!

Tomáš Surový (útočník a kapitán SR): "Je to veľká škoda. Uvidíme, akého súpera dostaneme v osemfinále. Musíme byť dôraznejší pred bránkou za rovnovážneho stavu i v presilovkách. Teraz je už darmo plakať nad rozliatym mliekom. Prvé dve tretiny sme ani v hre 5 proti 5 nehrali tak, ako sme si predstavovali, a to nás možno stálo zápas. Síce sme vyrovnali, ale nedokázali sme dať ďalší, rozhodujúci gól. Musíme sa s tým vyrovnať a pripraviť sa na ďalší duel. Teraz to bude už iba o jednom zápase."

Takto fandili fanúšikovia vo fanzone All Stars Cupu v Bratislave:

V slovenskom hokejovom tíme šarapatí na olympiáde choroba: Na izolačke skončil aj Šatan!

Miloš Bubela (útočník SR, autor gólu): "Pocity, prirodzene, nie sú dobré. Nedosiahli sme to, čo sme chceli. Nepodarilo sa nám zvíťaziť. Nevyužili sme jedinečnú šancu postúpiť priamo do štvrťfinále z prvého miesta. Dnes nám skoro nič nevychádzalo. Musíme sa vyvarovať oslabení, v ostatných zápasoch sme ich hrali naozaj veľa."

Momentky z dôležitého zápasu si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Najlepšie momenty zápasu:

Marcel Haščák (útočník SR, autor gólu): "Nemáme sa za čo hanbiť, hrali sme dobre. Som na nás hrdý. Čaká nás ďalší zápas a musíme ho vyhrať. Mohli sme si to uľahčiť, nevyšlo to a musíme bojovať ďalej. Tu žiadny súper nie je ľahký, treba sa na osemfinále dobre pripraviť. Aj v prvom stretnutí na turnaji sme hrali akoby o všetko a podarilo sa nám triumfovať, azda sa nám to podarí znova. Po vojne je každý generál, chceli sme vyhrať. Mrzí ma, že sme v závere nedali gól, šance sme na to mali. Mohli sme sa presadiť aj v predĺžení."

Toto už je priveľa. Američania sú po víťazstve nad Slovenskom na smiech: Trapas ako hrom!

FOTO Manželka Craiga Ramsayho odletela na olympiádu: Trénerovi reprezentácie nesie balíček záchrany!

Víťazstvo, ktoré letí do sveta? Kanaďanom sa po slovenskej senzácii podaril trapas ako hrom!