Nečudo, oproti predošlým modelom sa líšia viacerými zmenami v dizajne. Naši hokejisti sa v nich prvýkrát predstavili v hlavnej olympijskej hokejovej hale. Na spomínané fotenie vytiahli modré dresy s bielymi rukávmi. Cez prednú stranu sa vynímal nápis Slovensko. Zmenou prešli aj čísla, ktoré sú ladené do modernejšieho štýlu. 
Taktiež slovenský znak sa nachádza na inom mieste ako obvykle. Nachádza sa na pravej strane a práve to viacerých fanúšikov pobúrilo.

Veterán Nagy si odkrúti premiéru na olympiáde: Neuveríte, s akým problémom bojuje na staré kolená

„Prečo nemáme slovenský znak na hrudi alebo na ľavej strane, tam kde je srdce, veď tak to pri národných dresoch býva,“ pýta sa náš čitateľ Peter. 
Samotný dizajn si nenašiel medzi fanúšikmi veľa priaznivcov, čo dokumentujú ďalšie komentáre. „Naši chlapci vyzerajú v týchto dresoch, ako keby na ľad nastúpili v pyžamách. Moja babka by ušila krajšie, a to má artritické kĺby na prstoch,“ kritizuje Iveta.

Kórejčanka so slovenskou stopou zostala v šoku z nášho hokejistu: Prečo mi to urobil?

Jeden z našich najznámejších fanúšikov Marián Póša a šéf združenia Fans Slovakia má na naše olympijské dresy taktiež svoj názor. „Nie sú celkom podľa môjho gusta, ale výzor je v športe nepodstatný. Podstatné sú výkony chlapcov. Verím, že dnes potrápia Rusov a nechajú na ľade srdce,“ povedal Marián. Nuž, či už dresy vyzerajú tak, alebo onak, jedno je isté, najkrajšie a najlepšie sú vždy prepotené a víťazné. 

Ako dresy sme mali na predchádzajúcich olympiádach a dnes, si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Slovenskí hokejisti na úvod olympiády proti súperovi, z ktorého ide strach: Na Rusov s prekvapením v bráne!

Čo na to hokejový zväz?

„Inšpirovali nás dresy z roku 1994 zo ZOH v Lillehammeri, keď sa Slovensko zúčastnilo na svojej prvej olympiáde. Teraz oslavujeme 25 výročie a tak sme si to chceli symbolicky pripomenúť s rovnakými dresmi. Keďže firma, ktorá nás oblieka mala podmienku, že jej logo bude naľavo, národný znak, sme umiestnili napravo,“ uviedol šéf marketingu SZĽH Vladimír Janček.

Boris Kollár sa obul do Kuzminovej: Pošlem ťa aj s medailou do...!

Celý svet nechápavo krúti hlavou! Olympiáda si urobila z Vlhovej a Velez-Zuzulovej dobrý deň: Slovákov po tomto naštve ešte viac!

FOTO Kuzminovej rodičia po zdrvujúcej správe penili, vrátili vstupenky na olympiádu: Nedokážeme tomu uveriť!