FOTO Reakcia, ktorú nečakal. Slovenský hokejista Tatar si poriadne podal obra Cháru

Už je tomu niekoľko dní, čo svetlo sveta uzrela nominácia Craiga Ramsayho a Miroslava Šatana. Objavilo sa v nej desať hráčov z Tipsport ligy, no ani jeden borec z bratislavského Slovana, čo vyvolalo značný rozruch.

Paľo Habera sa však nevenoval priamo tomu a neriešil ani to, že vo výbere Slovenska chýba, napríklad, aj bratská dvojica Hudáčkovcov. Dokonca sa nepodujal ani k tomu, že by sa pozastavil pri probléme ohľadom asistenta trénera Vladimíra Országha, ktorý s veľkou pravdepodobnosťou nakoniec do Južnej Kórey odcestuje.

Namiesto spájania vojna, trénerovi hokejovej repre Ramsaymu sa rozpadá tím: TOTO je choré, urážka!

„Všimol som si, že bola zverejnená nominácia hokejistov na olympiádu a v médiách je hneď dusno. Zvláštne, ako sú všetci hneď múdri. Nechcete sa na to pindanie vyprdnúť a nechajme chlapcov v kľude pracovať, aby sme si zase raz mohli zaspievať, ako tuto Big Zdeno so mnou?“ napísal Habera na sociálnu sieť a pridal fotku so Zdenom Chárom.

VIDEO Pri tomto sa zastavuje rozum. Keď zbadáte, čo vyviedol nestarnúci Chára, padnete na zadok

Mimochodom, Habera má na svojom Instagrame množstvo fotografií so slovenskými aj zahraničnými športovcami. Okrem Cháru má v archíve aj Martikána, Demitru, Novotnú, Hamšíka či Panenku.