Jeden veľký cirkus. Legenda to po olympijskej nominácii zabila a znemožnila Slovan

Sklamanie zavládlo aj u obrancu belasých Andreja Meszároša, pre ktorého mal byť turnaj v Pjongčangu rozlúčkou s reprezentáciou. „Je to pre mňa veľké sklamanie. Dosť ma to mrzí. Chcel som ukončiť reprezentačnú kariéru na olympiáde. Bolo by pekné mať za sebou štyri olympiády. Tréneri však vybrali iných hráčov, rešpektujem to,“ povedal Meszároš pre denník Šport.

Šatan s Ramsaym pred olympiádou zarmútili obrancu Slovana: TOTO ma poriadne sklamalo

Ako ďalej priznal, to, že sa v nominácii nenachádzajú slovanisti, bolo po slabej sezóne pochopiteľné, dodal však aj jedno „ale“. „Tréner Craig Ramsay povedal, že nebude pozerať na ligy. Vyberal podľa toho, čo videl. My sme neodohrali dobrú sezónu. Myslím si, že mohli byť v tíme aspoň niektorí naši útočníci.“

Najväčšie prekvapenie v nominácii. Šatan s Ramsaym dostali jasný odkaz od nechceného slovanistu

Meszároš mohol mať ako reprezentačnú motiváciu budúcoročný svetový šampionát, ktorý sa bude hrať doma na Slovensku. Obranca Slovana však nemá príliš pozitívny pohľad. „Je to lákadlo, mám však dosť rokov a telo mi drží len tak-tak. Som rád, že odohrám klubovú sezónu. Chcel som ukončiť kariéru na olympiáde, čo nevyšlo. Myslím si, že ani na svetovom šampionáte nebudem hrať,“ dodal pre Šport.