Zábery zdrveného Jágra po  smrť svojho otca, si pozrite TU 

Jeden z najlepších hráčov hokejovej histórie prežíva v súčasnosti ťažké obdobie. Minulú stredu mu zomrel otec, čo oznámil svetu prostredníctvom sociálnych sietí. „Ak je pravda, že deti si pred narodením vyberajú rodičov, tak moje prvé rozhodnutie bolo to najlepšie, ktoré som spravil. Ďakujeme za všetko, tati,“ napísal legendárny český hokejista k spoločnej snímke s milovaným otcom, ktorú zverejnil na Instagrame.

Smrť jedného z rodičov, ktorý mal pre hokej rovnakú vášeň ako on sám, zasiahla Jágra natoľko, že počas piatkového domáceho duelu Kladna s Mladou Boleslavou (1:2 pp) si ukrytý vo VIP boxe utieral slzy.  Emotívne zábery plačúcej legendy nájdete vo FOTOGALÉRII TU. 

Aby utiekol od čiernych myšlienok, v nedeľu sa rozhodol stáť na kladnianskej striedačke, kde mal svoj tím pod palcom. A to očividne hosťujúcemu mužstvu prospelo, keďže v Plzni získal dva body za výhru 2:1 po predĺžení.

Už v utorok však bude musieť Jaromír Jágr hokej z hlavy úplne vypustiť. V kostole Nanebovzatia Panny Márie v Kladne dá na pravé poludnie milovanému otcovi posledné zbohom. Až potom bude pár dní na oddych a utriedenie myšlienok, keďže ďalší zápas tímu, ktorému šéfuje, je na programe až v piatok.