FOTO Zostrelil Slovákov, ona ukázala dokonalé prsia a zadok: Žena českého hokejistu sa nahoty nebojí!

Priletel som dnes ráno priamo z Washingtonu. Prvé dva zápasy som sledoval v televízii, výsledky neboli také, ako sme si predstavovali, ale verím, že dnešný zápas vyjde chlapcom lepšie,“ zaželal si legendárny útočník pred zápasom Slovákov proti Rakúsku.

Ešte pred ním sa stihol so synom stretnúť v hoteli a dať mu zopár cenných rád. „Rozprával som sa so synom aj so všetkými tromi Popradčanmi, ktorí sú v tíme. Ani oni neboli spokojní s prvými zápasmi. Snažil som sa ich povzbudiť a vrátiť k tomu, čo ich sem dostalo. Synovi som tiež povedal, nech si to užíva, nech nemá zviazané nohy,“ prezradil Peter Bondra.

Peter Bondra na MS v Kodani.
Peter Bondra na MS v Kodani.
Zdroj: Michal Smrčok

A čo je podľa neho receptom na úspech v súčasnom hokeji? Pozdáva sa mu systém kanadského trénera Slovákov Craiga Ramsayho? „Nie je to o tom, že by Ramsey chcel doniesť niečo nové. Medzinárodný hokej je jednoducho taký, že hráči nevzdávajú boj o puk. Naši hráči si musia zvyknúť hrať vo vysokom tempe. Ak chceme konkurovať ďalším mužstvám, musíme urobiť to isté, čo robia ostatní,“ myslí si Bondra.

Slovenskí hokejisti na MS? Vtipný rebríček si z nás poriadne vystrelil!

„Zápasy v príprave ukazovali, že sme bojovné mužstvo, ktoré má charakter. Ale keď sme prišli sem, tak neviem či kvôli tlaku chalani nedokázali odohrať tak dobre 60 minút. Musia sa vrátiť k jednoduchým veciam, ktoré robia hokej. Sú to bojovnosť a srdce,“ dodal.

FOTO Keď sa šport zmení na sexuálne orgie: Z týchto dokonalých momentiek pôjdete do kolien!

V dejisku majstrovstiev sveta by sa mal zdržať do konca základnej časti a zápasy Slovákov bude prežívať veľmi intenzívne. „Ako fanúšik to prežívam oveľa viac ako keď som hral. Na ľade to bolo jednoduchšie, teraz ako fanúšik a ako rodič budem mať veľkú trému,“ zakončila hokejová legenda.