Baky, ako slovenského útočníka prezývajú spoluhráči, nie je zatiaľ v získavaní kanadských bodov na turnaji bohvieako dobre. Jeho bilancia 0+0 tomu nasvedčuje. Žeby to zmenil v zápase s Ruskom. "To vážne, som ešte nemal bod," vtipkoval Bakoš, no už vážne dodal: "Bolo by to pekné, ale keby sme vyhrali, bude jedno, ktorá dá gól a bude bodovať." 

Slovenskí hokejisti na šampionáte žijú hudbou: Čo hrá DJ v kabíne?

Čím to je, že Bakoš nemá formu? Aj na túto tému sa hráč s číslom 83 na drese rozrečnil svojsky vtipne: "Tak ja formu mám, v šatni, na bábovku!" Týmto vyjadrením pobavil prítomných novinárov, ale potom už vážne dodal: "Čo s tým, proste mi to nepadá. Trochu sa vpredu trápime, no šance sú, ale verím, že to príde práve v tých dôležitých momentoch."

Martin Bakoš ešte neprebudil v sebe obávaného kanoniera.
Martin Bakoš ešte neprebudil v sebe obávaného kanoniera.
Zdroj: TASR

Nagy si po katastrofálnom výkone rozhodcov nebral servítku pred ústa: Na toto nemal gule!

Paradoxne, Bakoš práve na olympiáde skóroval proti Rusom, no ešte predtým ho jeden z protihráčov poslal bodyčekom na ruskú striedačku. "Vtedy ma to možno nakoplo, tak škoda, že sme nehrali s Rusmi hneď na začiatku, možno by ma to aj teraz naštartovalo," usmieval sa Bakoš. 

Následne už Bakoš riešil zajtrajší súboj proti zbornej. "Stále máme šancu na štvrťfinále a máme to vo svojich rukách. Na olympiáde sme ich dokázali poraziť, tak to chceme zopakovať aj teraz v Dánsku. Nebude to však ľahké, pretože Rusi budú iní. Majú podľa mňa lepší mančaft ako v Pjongčangu a budú nám chcieť vrátiť prehru," skonštatoval Martin.

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Bývalka Ronalda na červenom koberci provokovala vyholeným rozkrokom: Irina, preboha, veď ti vidno až do žalúdka!

VIDEO Sexi tenisová hviezda sa vyzliekla pred celým svetom: Z TOHTO tela sa vám podlomia kolená!

Cibulková dostal od štátu štedrú prémiu a nereprezentuje: 40-tisíc za nič? Dominika prehovorila!