Neobvyklá úloha hokejovej sexi trénerky: Pred zápasmi spieva hymny

CAROLINA – V pravý čas, na pravom mieste. Češka Karolína Huvárová (30) sa vlani stala prvou Európankou v úlohe hlavnej trénerky profesionálneho hokejového klubu v Amerike. Stalo sa tak vďaka tomu, že jej životný partner a kouč Caroliny Thunderbirds dostal šesťzápasový dištanc a ona za neho zaskočila. Karolína však vyniká aj ako speváčka. Pred zápasmi svojho tímu spieva hymny.

Z nezvyklej úlohy sa jej síce trochu roztriasli kolená, ale fanúšikovia boli nadšení. Aj napriek tomu, že slovám českej hymny vôbec nerozumeli. „Všetci sa pýtajú, prečo zaznela česká hymna v Amerike. Ak sledujete, ako sa darí nášmu tímu, viete, že sa nám podarilo vyhrať 24 zápasov v rade. Ako poctu každému hráčovi zo všetkých krajín hrajeme pred zápasom ich hymnu,“ prezradila sexi trénerka.

Priznala, že keď na štadióne ohlásili, že bude spievať českú hymnu ona, ozval sa obrovský aplauz. „Musela som si dať niekoľko sekúnd na upokojenie, inak by som to nebola schopná odspievať. Amíci však boli nadšení,“ napísala na sociálnej sieti.

V pláne má ešte zaspievať slovenskú hymnu, ale Rusom v mužstve Caroliny nezaspieva. „Na ich hymnu si netrúfam,“ dodala krásna Karolína, ktorá meria iba 163 cm, ale rešpekt z nej majú aj hokejoví obri.

 

Boston má nečakané problémy s najväčšou hviezdou: Neuveríte, pri čom sa zranil Čech Pastrňák

 

Brankár Dúbravka dostal smolný gól v samom závere: Bol to kiks či faul?

 

FOTO Fialkovú môže aj poraziť: Neuveriteľné, čo všetko musela kvôli pretekom podstúpiť

Autor: bb
Video
Diskusia