Golonka sa pred olympiádou ostro pustil do hokejistov: TÍTO ľudia tam nemajú čo robiť!

Neúčasť Viedenského v olympijskej nominácii prekvapila všetkých vrátane samotného hokejistu. Okrem dvojice generálny manažér – reprezentačný tréner poslal Viedenský odkaz aj slovenskej Tipsport lige.

Šatan EXKLUZÍVNE poslal odkaz sklamaným slovanistom: Takto sme skladali olympijskú nomináciu

Bol som sklamaný. Tréner Ramsay ma nevidel v reprezentačnom drese, počas turnaja v Nórsku som bol zranený. Napriek tomu ma to prekvapilo, že nevybrali mňa alebo niekoho iného zo Slovana. KHL je predsa len súťaž na inej úrovni ako naša liga. Bolo vidno, ako hrali naši hráči v extralige, ktorí pendlovali hore dole, alebo napríklad Juro Mikúš, ktorý po prestupe do Litvínova boduje v každom zápase,“ povedal Viedenský pre denník Šport.

Nechcený útočník Slovana prehovoril: Jasný odkaz Ramsaymu so Šatanom aj Lintnerovej lige!

Útočník Slovana bol v úvode sezóny zranený, napriek tomu si myslí, že to nie je pádny argument jeho nenominovania. „Až tak často som zranený nebol, odohral som 40 zápasov z 54. Takmer celú sezónu som bol trénerom k dispozícii. Ak tréner verí konkrétnym hráčom, je to jeho zodpovednosť. Dúfam, že sa rozhodol správne a tímu sa bude dariť.“

Najväčšie prekvapenie v nominácii. Šatan s Ramsaym dostali jasný odkaz od nechceného slovanistu

Kvôli tomu, že Slovan nepostúpil do play-off, bude mať Viedenský aj so spoluhráčmi pred tohtoročnými majstrovstvami sveta veľkú pauzu. Počas najbližších dvoch mesiacov odohrá chudobnú dávku dva súťažné zápasy.

„Budem mať dosť veľkú prestávku a šampionát je ďaleko. Nehovorím na tému svetového šampionátu vopred áno ani nie,“ dodal Viedenský pre Šport.