Aj keď nemá, ako počas kariéry, striktne nalinajkovaný denný režim, má čo robiť. „Vstávam prvý, budík mám na pol siedmu. Idem dole, urobím raňajky a manželka Janka alebo ja potom odvezieme deti do školy. Idem do fitka alebo zaboxovať si, pretože asi pol roka dozadu ma zlákal tento šport. Je to pre mňa výborné odreagovanie skvelé aj na kondičku a je to predsa len niečo iné ako klasické fitko,“ prezradil Marián.

„Začínam robiť veci, ktoré som doteraz nerobil. Začali sme s rodinkou aj lyžovať, naučili sme aj deti. Chodíme v zime po zasnežených horách a užívame si to,“ dodal. „Cez deň sa zaujímam, čo sa deje vo firme, keďže mám športový areál v Trenčíne a mraziarenskú firmu v Poprade. V Poprade som začínal ako investor firmy, teraz som už stopercentný vlastník. Takže viac sa venujem tejto firme a chodím tam aj častejšie. Posúva ma to ďalej,“ hovorí Hossa.

Dnes je spokojný a užíva si život. „Mal som to šťastie, keďže som hral 20 rokov v NHL, že aj keby som nič nerobil, nič sa nedeje. No to by ma nenapĺňalo,“ skonštatoval. A či má Marián ešte nejaké méty? „Rád mám nové vízie. Nie je to už o tom, koľko dám gólov a či vyhrám Stanley Cup, ale teraz je to viac o rodine! Cestujeme spolu a trávime spolu viac času. Čo sa týka firmy HO&PE Family, tak máme vízie, aby sa vypracovala vyššie a verím, že sa nám to podarí, pretože máme skvelý tím ľudí. A to ma ťahá dopredu,“ uzavrel.

Bývalý skvelý útočník si obľúbil box, ktorému sa po skončení kariéry venuje.
Bývalý skvelý útočník si obľúbil box, ktorému sa po skončení kariéry venuje.
Zdroj: archív M.H.