Na krátkom rozkorčuľovaní sa objavil len gólman Patrik Rybár, obranca Mário Grman a útočníci Pavol Skalický s Jurajom Mikúšom. Poslední dvaja sa s najväčšou pravdepodobnosťou v zostave Slovenska neobjavia. Okrem hráčov bol na ľade ešte asistent trénera Róbert Petrovický a tréner brankárov Ján Lašák.

FOTO Traja neznámi muži: Vďaka nim sa majú naši hokejisti ako v bavlnke!

Tí, čo na ľad nešli, zvolili oddych alebo tréning v posilňovni. Aká je však nálada v tíme pred dňom, ktorý rozhodne o osude Slovenska na MS? "Čakanie nie je dobré a nech sa stane, čo sa stane. My sa sústredíme na náš zápas, aby sme podali čo najlepší výkon," priznal Róbert Petrovický, ktorý narážal na to, že pred našim zápasom si to rozdajú Francúzi so Švajčiarmi. No, a keď Švajčiarsko nezíska viac ako bod, máme šancu na postup do štvrťfinále!

Postaví sa do Bránky proti BIelorusku Denis Godla?
Postaví sa do Bránky proti BIelorusku Denis Godla?
Zdroj: Michal Smrčok

VIDEO Golonku po prehre s Ruskom mrzí jedna vec: Znova dúfame, že to za nás uhrajú iní

Zostava by mala byť rovnaká ako proti Rusku, čo sa týka nasadenia gólmanov, ešte majú tréneri pár hodín na premyslenie. Nie je vylúčené ani to, že by do hry prvýkrát zasiahol Denis Godla. To sa však stalo zrejme len vtedy, keby si Švajčiarsko zabezpečilo postup a nášmu tímu by už "o nič nešlo". "Ešte je na to čas a Janko Lašák je pripravený na to, aby povedal, kto by nastúpi. Ide však o to, že mi za každých okolností chceme zápas vyhrať a ísť do duelu s tými najlepšími," poznamenal Petrovický.

Jediným hráčom, ktorý sa predstavil na rozkorčuľovaní a bude aj hrať proti Bielorusku, bol bek Mário Grman. "Proti Rusom nám to nevyšlo, škoda, že sme zaspali prvú tretinu, ale je už nový deň a nový zápas a ideme si pre tri body," netají sa mladý obranca. Pozrie si Grman duel Francúzska so Švajčiarmi? "Nie, len tak zbežne si pozriem, aký je výsledok," odpovedal.

Mohlo by vás zaujímať: 

FOTO Nekompromisný internet sa bavil aj po prehre s Ruskom: Schytali to kapitán Danko aj prezident Gašparovič!

FOTO Cibulková odhalila, čo nosí jej mama pod lyžiarskou kombinézou: Sexi prsia Domčinej mamy obdivoval celý svet

FOTO Najsexi polovičky hokejistov na šampionáte: Slovenky dávajú všetkým na frak!