FOTO Internet sa zabáva po vypadnutí Slovákov z MS: Schytali to za klobásky, v suchu neostal ani kapitán Danko!

Zápas s Bieloruskom

Bol ako celý náš turnaj. Dobré momenty sa striedali so zlými. To sa nieslo s nami celý turnaj. Keby sme dali v každom zápase do toho všetko po celých šesťdesiat minút, tak by sme sa nelúčili.

Vlastné góly

Taký je niekedy šport, nie som na to nahnevaný. Stojíte tam a trafí vás puk, žiaľ.

Hodnotenie kapitána

Snažili sme sa najviac ako sme mohli. Najväčší kameň úrazu bola naša nestabilita výkonov. Jeden zápas sme odohrali šesťdesiat minút, ďalší tridsať a potom len dvadsať. Za toto sa na takomto turnaji kruto pyká. Som však na chalanov hrdý!

Sklamanie?

Samozrejme, že som sklamaný. Chceli sme ísť do štvrťfinále, a chýbalo nám k tomu málo. Možno to však niekoho naštve, pretože taký hokej, aký sa hral u nás pred desiatimi rokmi, tak sa už nehrá. Toto je už iná úroveň.

Čo nás stálo štvrťfinále

Určite prehra so Švajčiarskom najviac zamrzí. Ten zápas, ktorý bol z našej strany najhorší na turnaji, o tom všetkom rozhodol.

Najbližšie vyhliadky na štvrťfinále

Určite to môže byť raz, dvakrát za desať rokov. Bohužiaľ, situácia a podmienky u nás sú také, aké sú. Je náročné vychovávať talenty, a to nielen v hokeji, ale celkovo v športe. Keď tam nebude podpora, bude to ťažké.

Čo ho potešilo na mužstve

Snaha, chcenie a bojovnosť, to všetko sme mali. No, žiaľ, niekedy len to nestačilo.

O mladíkovi Fehérvárym

Je veľmi šikovný, dobre korčuľuje, strieľa, má hlavu hore, aj do tela ide. Pokiaľ bude v tom pokračovať, je veľkým prísľubom pre Slovensko. Bude podľa mňa draftovaný do tretieho kola.

O koučovi Ramsayovi

Je vidno, že sa niečo naštartovalo. Je to však ťažké, pretože stále robíme zlozvyky, ktoré nás chce odnaučiť. Chce od nás jednoduchý hokej, ktorý keď hráme, tak to ide.

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Ramsayho asistent Petrovický doma schováva krásny poklad: Jeho dcéra Kiara poslala našim hokejistom sexi pozdrav

FOTO Nekompromisný internet sa bavil aj po prehre s Ruskom: Schytali to kapitán Danko aj prezident Gašparovič!

FOTO Najsexi polovičky hokejistov na šampionáte: Slovenky dávajú všetkým na frak!