Keď spolu začali chodiť, viacero fanúšikov ju označovalo za zlatokopku. A to ešte netušili, aké škandalózne tajomstvo Veronika skrýva. V minulosti si totiž privyrábala ako striptérka, a keď na internet prenikli jej fotky priamo z práce, mala čo vysvetľovať.

K svojej striptízovej brigáde sa vrátila Kopřivová aj po rozchode. „V nemeckom topless bare som si rok privyrábala počas víkendov, aby som sa samostatne dostala z finančných problémov, ktoré mi spôsobil hlavne môj expriateľ a moja naivita,“ vysvetľuje Kopřivová na instagrame.

Jágrova bývalá frajerka skrýva pikantnú minulosť: Nočné mory, dlhy a striptízová brigáda
Zdroj: instagram Veronika Kopřivová

Pikantné fotky, na ktorých tancuje bez podprsenky a chlapi jej strkajú peniaze do intímnych partií, však šokovali celú krajinu. „O prácu som prišla zo dňa na deň. Firma, pre ktorú som pracovala, mi dlhovala niekoľko výplat po sebe. Mala som na krku dlhy, ktoré boli spôsobené najmä tým, že som dôverovala blízkemu človeku. Nemala som na základné veci: nájom, splátky a jedlo. V tej chvíli to bola najrýchlejšia a najlepšia dočasná možnosť, ako sa dostať zo všetkých problémov, ktoré boli nočnou morou,“ hovorila Jágrova bývalka už v momente, keď sa jej škandalózna brigáda prevalila.

A na obľúbenosti Kopřivovej nepridajú ani paparazzi fotografie, ktoré sa objavili na internete. Pár dní po oznámení rozchodu s Jágrom ju nachytali s novým chlapom, s ktorým si vymieňali nežnosti na spoločnom rande.

Môže vás zaujímať:

Zoznam Jágrových mileniek je pestrý: Moderátorky, striptérka pri tyči aj slovenská topmodelka!

FOTO Padne vám sánka až po zem: Gáboríkova žena opäť dobýja mužov sexi zábermi

Ďalšia rana pre slovenského hokejistu po smrti manželky: Môjho chorého syna ste obrali o milión