Pozrite si výstrihy partneriek hokejistov v GALÉRII

Odovzdávanie cien sa konalo v budove Slovenskej filharmónie, do ktorej sa v nedeľu večer postupne trúsili známe hokejové mená. Bok po boku prichádzali so svojimi nežnými polovičkami, no niektoré z nich sa pri výbere šiat poriadne odviazali a pri pohľade na ich dekolty asi niektorí prítomní aj zabudli, na akej akcii sa vlastne nachádzajú.

V tomto smere najviac zaujala jednoznačne priateľka bývalého útočníka Richarda Kapuša Andrea, ktorej dekolt doslova bil do očí. Zahanbiť sa nedala ani manželka niekdajšieho obrancu Martina Štrbáka či polovička ešte súčasného šéfa zväzu Martina Kohúta. Odvážny outfit vytiahla aj dcéra Ota Haščáka Nikola. Sexi outfitmi sa to na galavečere len tak hemžilo, no nie všetky partnerky zvolili odvážne výstrihy.

Priateľka najlepšieho útočníka Tomáša Tatara Veronika žiarila v dlhých šatách, sexi polovička Borisa Valábika Lucia zvolila biele šaty. Na akcii nechýbali ani Hossovci, ktorí prišli prakticky v kompletnom zložení. Mariánova mama Marika si šaty šila dokonca sama.

Pozrite si výstrihy partneriek hokejistov v GALÉRII

Hviezdy na Hokejistovi roka zatienili hlboké výstrihy partneriek: Ktorá ho mala najväčší?

Pozrite si výstrihy partneriek hokejistov v GALÉRII

Príjemný letný večer si hokejová smotánka v každom prípade užívala. „Po dlhej pauze sme prišli na vyhlásenie Hokejistu roka. Postretali sme ľudí, s ktorými máme na čas strávený pri hokeji nádherné spomienky. Tie nám nikto nezoberie, a tak sme sa so Stümpelovcami, Štrbákovcami a s mnohými ďalšími mali o čom rozprávať. Prežili sme spolu istú etapu života, a tak sme si s dávkou nostalgie podebatovali,“ priznala Mária Hossová.

Tá je známa tým, že si väčšinou všetky róby šije sama, a tak to bolo aj teraz pri príležitosti tohto galavečera. „Zvolila som letný dúhovaný vzor. Látku som mala ešte z New Yorku, tak som to využila. Čierne ani flitrové šaty som nechcela, tak som si ušila tieto,“ konštatovala mama nášho niekdajšieho skvelého útočníka.

Niektoré dámy ukázali aj odvážny výstrih. Čo si o tom myslí? „Je to vec odvahy každého, na čo sa cíti. Niektoré dámy odhalia viac, iné menej. Nebol to ples, že by sa nemohlo odhaliť viac, ako je predpísané. Kto mal chuť, sa odhalil. Mne to napríklad prekáža, preto som zvolila inú verziu,“ uzavrela.

Môže vás zaujímať:

Hokejový Slovan stále nevyrovnal dlhy mestu Bratislava: Má na to už len posledný týždeň

FOTO z červeného koberca Hokejistu roka: Šatan s manželkou, Valábikovci a Hossovci za hviezdy

Zdeno Chára sa stal najlepším hokejistom Slovenska: Prestížne ocenenie získal po šiestykrát