Krásne polovičky sa v Kodani „striedali“. Niektoré prišli na úvodný víkend, kedy bolo na programe derby s Českom, iné prišli až na záver základnej skupiny. Na druhý víkend sa do Kodane vybrala aj partnerka Denisa Godlu Natália. „Budem tu dovtedy, kým aj naši chalani,“ zdôverila sa nám tmavovláska, ktorá s brankárom randí už sedem rokov. Ešte pred ňou sa v dánskej metropole objavila aj ďalšia Natália, polovička útočníka Tomáša Jurča.

FOTO Najsexi polovičky hokejistov na šampionáte: Slovenky dávajú všetkým na frak!

Priateľa Dávida Bondru si príchod načasovala skvele. Bola totiž v hľadisku, keď sa jej milovaný partner blysol gólom do siete Francúzska. V tom istom súboji si na svoje konto pripísal ešte aj asistenciu. Po zápase Dávida poriadne vybozkávala.

Na záver sa objavila v hľadisku Royal Arény aj mladučká priateľka Martina Fehérváryho, ktorá absolvovala cestu autom s rodinou najmladšieho slovenského hráča vo výbere Craiga Ramsayho. V Kodani nehýbala ani poradkyňa prezidenta Vladimíra Ledecká, ktorý tvorí pár s Tomášom Marcinkom. Útočník využil chvíle voľna na zamilované prechádzky so svojou drahou po meste.

Aké krásky liečia rany slovenským reprezentantom si môžete pozrieť TU!

Spoločnosť milovanej manželky Anky si vychutnal aj útočník Juraj Mikúš, ktorý sa vytešoval aj s dcérky Aničky, ktorá onedlho oslávil päť rokov. Aj on využil voľný čas na prechádzky.

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Kapitán Danko perlil na obede s Nasťou Kuzminovou: Z týchto breptov pôjdete do kolien!

FOTO Sťahuje sa Hossa na Slovensko? Tu je dôkaz! Predáva luxusný apartmán v Chicagu

FOTO Gymnastická bohyňa nemá zábrany: Po konci kariéry dráždi dokonalými krivkami! Nohy rozťahuje na pláži