K tým, ktorí si fotenie najviac užívali, patril aj útočník Marek Hovorka. "Tak trošku som si dal gélu na ruku, taký mokrý efekt," smial sa Hovorka, ktorý bonzol svojho spoluhráča: "Najviac času pred zrkadlom strávil Adam Jánošík. Ten bol z toho trochu nervózny, že mu stoja vlasy." Ďalším, kto sa na fotenie pripravil, bol Martin Bakoš. "Večer som si spravil fúkanú! Ale nie, srandujem... Mali sme ráno málo času, tak som si dal na hlavu len trochu vody," vyhlásil Bakoš.

Šokujúce zmierenie po rokoch: Legendárny Pállfy sa začal stretávať s nemanželským synom!

Dobrú náladu pred duelom s Francúzskom mal aj útočník Tomáš Jurčo, ktorý sa preslávil pred dvomi rokmi na šampionáte v Petrohrade, kde sa pred fotením upravoval pomocou telefónu. "Vtedy som mal lepšie vlasy, čo by som za to teraz dal," vtipkoval útočník Chicaga. Dokonca sa "obul" do kouča Craiga Ramsaya. "Pýtal som sa ho, či si dal ofinu na správnu stranu. Zobral to s humorom, tak ako všetci chalani," uškrnul sa Jurčo.

najviac sa pred zrkadlom fintil Jánošík.
najviac sa pred zrkadlom fintil Jánošík.
Zdroj: Michal Smrčok

FOTO Cibulkovej nový domov v Dubaji odhalený: Pozrite sa do daňového raja za milióny!

Ďalším fešákom bol Dávid Bondra, ktorý chcel na zábere vyzerať k svetu. "Takú fotku budem mať možno že len raz v živote. Tak som sa upravil, ale nejako sa nepozerám do zrkadla, veď v súkromí nosím šiltovky. Teraz som si dal len trochu vody na vlasy, nič iné," pousmial sa syn legendárneho Petra Bondru.

Ako to vyzeralo na oficiálnom fotení slovenskej reprezentácie si môžete pozrieť TU!

Všetci hráči sa však zhodli, že tým najväčším parádnikom bol obranca Adam Jánošík. Ako na to reagoval? "To na mňa narafičili, práve že bol som v kúpeľni, kde bolo plno, tak som nahnevaný odišiel. Vo voľnom čase si vlasy gélujem, no tu som sa k nemu nedostal, tak som si len fŕkol trochu vody," bránil sa manekýn Jánošík.

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Slováci v pozore: Hokejistov na MS spovedá táto sexi reportérka

FOTO Zarezal Slovákov na MS, doma má sexi ženu: Kráska, ktorá nemá problém s nahotou!

Homosexuáli v športe: Slovenská legenda aj otec sestier Kardashianových